Tereza Nováková

Vztahuje se k

Exkurze na vodních dílech a vodohospodářském dispečinku

Při příležitosti Světového dne vody pořádá Povodí Labe exkurze na vybraných vodních dílech a na vodohospodářském dispečinku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout místa, která nejsou běžně přístupná veřejnosti. Novinkou v letošním roce jsou krátké...

Historický summit: USA a KLDR budou o jaderných zbraních jednat ve Finsku

19.března » Seznam Zprávy
Jednání s režimem Severní Koreje se mají zúčastnit pouze nevládní zástupci Spojených států. Důvodem jsou údajně přerušené diplomatické styky.

Rozeznít klášter v Kladrubech nebo si zahrát Člověče, nezlob se! Festival láká na světelné instalace. Podívejte se

16.března » Seznam Zprávy
Už počtvrté se v Plzni odehraje festival světla Blik Blik. Na šestnácti stanovištích se rozzáří světelné objekty, velkoplošné projekce i interaktivní instalace. Po cestě uvidí návštěvníci například projekci do vodní mlhy, ale budou si také moct za...

Z uzavřené Zenklovy ulice mizí obchodníci, ušlé tržby jim nikdo nenahradí

16.března » Seznam Zprávy
Zenklova ulice v pražské Libni je uzavřena teprve dva a půl měsíce, přesto už v ní zrušilo provozovnu několik obchodníků. A další budou přibývat.

Test řidičských nervů se protáhne. Dělníci se po zimě vrátili na dálnici D1, opravy potrvají až do roku 2021

16.března » Seznam Zprávy
Oprava nejdelší české dálnice mezi Prahou a Brnem se o rok zdrží. Stavbaři se v pátek po zimě vrátili na D1, pracují na dvou místech na Vysočině. Ředitelství silnic a dálnic letos plánuje opravy minimálně pěti úseků a čtyřiceti kilometrů dálnice. ...

Za útokem na Skripala stojí Rusko, shodují se v prohlášení Británie, Spojené státy, Francie a Německo

15.března » Seznam Zprávy
Británie, Spojené státy, Francie a Německo se ve společném prohlášení shodly, že za útokem na bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru stálo Rusko.

Místo jara tuhá zima. O víkendu přijdou mrazy, příští týden přinese mírné oteplení

15.března » Seznam Zprávy
První vlaštovka jaro nedělá. Zatímco minulý víkend bylo poprvé v tomto roce opravdu slunečno a teploty se vyšplhaly na 17 stupňů Celsia, tento víkend přinese znovu mrazy.

Opozice nechce dohled OSN nad volbami ve Venezuele. Legitimizoval by prý zmanipulované Madurovo vítězství

14.března » Seznam Zprávy
Venezuelská opozice žádá Organizaci spojených národů, aby v zemi nedohlížela na průběh květnových prezidentských voleb. Dohled by prý legitimizoval zmanipulované dosazení Nicoláse Madura na post prezidenta.

Tučňáci v Antarktidě našli kameru a chtěli si vyfotit selfíčko

9.března » Seznam Zprávy
Australským vědcům se v Antarktidě podařilo natočit dva tučňáky, kteří „pózují“ do kamery, jako by si chtěli vyfotit selfie.

Z módy jsem už vyrostla, raději cestuji, říká blogerka Sandra Kisić

8.března » Seznam Zprávy
Sandra Kisić své fanoušky poprvé oslovila tím, že se zajímavě oblékala. Tak dlouho ji okolí přemlouvalo, aby si založila blog, až podlehla. Teď už ji však zajímají jiná témata.
Pierre Lévy - Velvyslanec Francie v ČR

Tato informační stránka o Tereza Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes