Tereza Nováková

Vztahuje se k

Mléko a ovoce do škol. Dobrý nápad, nebo sociální inženýrství?

17.září » Seznam Zprávy
Se začátkem školního roku se znovu rozjíždějí projekty jako Mléko nebo Ovoce a zelenina do škol. Má ale nad stravovaním žáků dohlížet stát, nebo spíše rodiče? A jde o dobře míněný projekt, nebo sociální inženýrství?

Robot YuMi dirigoval orchestr a Andreu Bocelliho. První stroj, který to zvládl

17.září » Seznam Zprávy
Švýcarský robot-dirigent nazývaný YuMi si v pondělí odbyl svou premiéru před živým publikem. I přes své téměř dokonalé pohyby ale není, na rozdíl od svého lidského kolegy, schopen improvizovat.

Američan před 170 lety přežil průstřel mozku. Doktoři z jeho případu těží dodnes

17.září » Seznam Zprávy
Železniční dělník Phineas Gage si 13. září 1848 nechtěně prostřelil hlavu metrovou železnou tyčí. Přežil, ale změnil se.

Město Vsetín hodlá umístit radary pro měření rychlosti

15.září » Komunikace a doprava
Město hodlá zřídit celkem čtyři měřicí stanice, které budou umístěny na předem vytipovaných místech, kde často dochází k překračování nejvyšší povolené rychlosti či jsou ohrožovány děti mířící do či ze škol. Pro instalaci měřicích stanic byly vybr...

Jak Američané přišli ke své hymně? Složil ji právník před 200 lety

14.září » Seznam Zprávy
14. září roku 1814 vznikla slova nejpopulárnější americké písně. Star Spangled Banner byla interpretována mnoha způsoby. Komu se povedla a kdo ji naopak hrubě pokazil?

Ve škole v USA znovu vraždil student. Velké tragédii zabránila zaseklá pistole

14.září » Seznam Zprávy
Na Freemanově střední škole v americkém státě Washington ve středu student zastřelil jednoho spolužáka a další tři postřelil. Podle výpovědi jednoho ze spolužáků byl útočník střelbami v amerických školách posedlý.

Dalších 600 Čechů žaluje Volkswagen kvůli aféře Dieselgate. Půjde o miliardy?

14.září » Seznam Zprávy
V pátek přijde na Obvodní soud pro Prahu 8 žaloba dalších majitelů aut, které zasáhl emisní skandál německého koncernu. Chtějí odškodnění 220 tisíc za každé auto s podvodným softwarem.

Asijský Václav Havel na pranýři. Su Ťij, dřív živé svědomí planety, přihlíží genocidě

14.září » Seznam Zprávy
Bývalá barmská disidentka léta platila za vzor odvahy. Teď ale hájí postup armády, která spustila etnické čistky vůči muslimské menšině Rohingů.

Muzikálům v Praze chybí punc exkluzivity. Lidé si v hledišti klidně vybalí i svačinu

12.září » Seznam Zprávy
Mladická drzost, nebo promyšlený tah? Dvěma Tháliemi ověnčený herec Jan Kříž se prosadil v Německu v tamním nejsledovanějším muzikálovém hitu Ples upírů.
Pierre Lévy - Velvyslanec Francie v ČR

Tato informační stránka o Tereza Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes