Vendula Nováková

Vztahuje se k

Na jeviště Moravského divadla Olomouc o víkendu vjela Královna Koloběžka první

30.ledna » EuroZprávy.cz
Olomouc - Obutá-neobutá, učesaná-neučesaná... Kdo by neznal pohádku o Královně Koloběžce. Právě touto pohádkou plnou humoru a moudrosti začíná Werichovo Fimfárum. V Moravském divadle Olomouc ji nastudoval člen souboru činohry, Jan Ťoupalík.

Ambivalence nevěst

29.října » Divá báze
Soubor činohry Moravského divadla Olomouc zahájil sezónu 2017/2018 premiérou komedie Vzpoura nevěst s podtitulem Láska je láska, ale řízek je řízek. Režisérkou je nynější umělecká vedoucí Divadla Petra Bezruče Janka Ryšánek Schmiedtová, která je s...

Moravské divadlo Olomouc dnes uvede premiéru komedie Vzpoura nevěst

15.září » ČRo Olomouc
Úsměvem a humorem otevírá novou sezónu Moravské divadlo v Olomouci. První premiérou sezóny bude komedie Vzpoura nevěst. Navzdory názvu a tématu může podle autorek hra zaujmout i mužské publikum.

První premiéra v Moravském divadle Olomouc zavede diváky do svatební agentury

13.září » Divadlo.cz
Jak už je dobrým zvykem, novou sezonu odstartuje Moravské divadlo Olomouc s úsměvem a humorem. Po loňské historické odbočce za Robinem Hoodem uvede Michaela

Tato informační stránka o Vendula Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes