Luboš Novosad

Vztahuje se k

Dvě povedené foto kolegy Luboše Novosáda.

26.listopadu » Motormix
Kolega Luboš Novosád má na svém kontě již mnoho a mnoho vydařených fotografiií a v minulosti se objevil i mezi vybranými fotografy třeba v rámci fotosoutěže Zlaté oko. Zde jsou dva letošní velmi zajímavé snímky z jeho tvorby :

Historický skvost málem skončil jako šrot.....

15.září » Motormix
Na nedávném závodu v Německu jeden z majitelů na trati svůj stroj vůbec nešetřil a historický skvost málem skočil jako hromádka šrotu. Vše ale dobře dopadlo a kolega Luboš Novosád si jen do svého archivu může přidat další úža

Ve Vyskeři slavili kulatých padesát !

20.června » Motormix
Právě před půl stoletím se začalo závodit na dnes již legendární trati ve Vyskeři na Liberecku. U oslav byl i MotorMIX díky výstavě fotek našeho kolegy Luboše Novosáda.

Velký plochodrážní karambol ve fotografii.

30.května » Motormix
Další skvělý fotografický kousek se poved lkolegovi Lubošovi Novosádovi, když na liberecké ploché dráze nafotil tyto dramatické a akční fotografie.

V Hořicích se také padalo.

23.května » Motormix
V Hořicích se také padalo a tradičně u toho nechyběl pohotový kolega Luboš Novosád. Již brzy přineseme další fotky.

Jarní cena Brna motocyklů ve fotografii.

26.dubna » Motormix
Hned dvě galerie od Luboše Novosáda přibyly do sekce fotogalerie. Přibližují víkendový závod silničních motocyklů na Masarykově okruhu a to nejen motocyklů, ale i zajímavý a atraktivní závod sajdkár.

Mnohaletý fotograf MotorMIXu Luboš NOVOSÁD vystavoval v…

15.dubna » Motormix
Ve dnech 7. a 8. dubna 2 017 se v Liberci v Centru BABYLON uskutečnil 1. ročník MOTOVÝSTAVY. A své legendární CRASH fotografie zde vystavoval i ¨mnohaletý kolega fotograf MotorMIXu Luboš NOVOSÁD. Jak už název výstavy napovídá, jednalo se
Eva Decastelo - Moderátorka
Le Mans - Historické město ve Francii
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví

Tato informační stránka o Luboš Novosad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Novosad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes