Anna Novotná

Vztahuje se k

Hnědé popelnice budou všude. Lidé ale neví, co do nich patří

2.května » Ústecký deník
Severní Terasa - Hnědé popelnice na biologicky rozložitelný komunální odpad (BRKO) měly úspěch. Vyplynulo to z výsledků loňského pilotního projektu na Severní Terase.

Vykouzlete si doma jaro. Pár triků, aby vám řezané kytičky ve váze vydržely déle krásné

28.března » deníkPlus.cz
Víte, jak se o květinu ve váze správně postarat? Máme pro vás několik tipů. Čerstvé květiny mohou vydržet dlouho, pokud se správně postaráte.

Natírejte dřív, než se koroze na povrchu kovových výrobků začne projevovat!

26.března » deníkPlus.cz
Přes 90 procent všech poruch nátěrových systémů je způsobeno nesprávnou přípravou podkladu. Tato fáze je pro dlouhou životnost nátěru naprosto rozhodující.

Zhmožděné ruce a dlaně plné puchýřů? Již nikdy! Báječný fígl na uvolnění nepovolitelných šroubů

24.března » deníkPlus.cz
Mluvíme samozřejmě o šroubech, tedy o tom, co spojuje dvě kovové části, nikoliv o vrutech do dřeva. Problém zrezivění vzniká nejčastěji na spoji dvou železných věcí, ale například u vyšroubování šroubu z hliníku je zase třeba dbát mnohem větší opa...

Vykouzlete si doma jaro! Pár triků, aby vám řezané kytičky ve váze vydržely déle krásné!

24.března » deníkPlus.cz
Víte, jak se o květinu ve váze správně postarat? Máme pro vás několik tipů. Čerstvé květiny mohou vydržet dlouho, pokud se správně postaráte.

Důležité rady a tipy, jak pečovat o diamantové šperky

22.března » deníkPlus.cz
Při nošení na sebe váží okolní mastnotu, uvolnit se také mohou ze svého pouzdra a kámen může vypadnout. Je proto nezbytné prsteny, náušnice či náhrdelníky nechat pravidelně kontrolovat u odborníka, správně je skladovat a také čistit.

Modelka Nikol Švanterová chtěla zářit na Fashion Weeku, místo toho skončila na nemocničním lůžku!

21.března » deníkPlus.cz
Čtyřiadvacetiletá modelka a Česká Miss pro rok 2015 Nikol Švantnerová skončila v nemocnici kvůli operaci slepého střeva. Naštěstí už má kráska vše za sebou a nyní musí hlavně odpočívat.

Jak na pěstování zeleniny ve městě? I na balkoně, terase či parapetu můžete sklízet!

18.března » deníkPlus.cz
V poslední době se městské zahradničení znovu oživuje ve formě zahrad na zelených střechách, balkonech i terasách v mnoha světových velkoměstech. Výhodou takto vypěstované zeleniny je to, že víte, odkud pochází a jak byla pěstována.

Největší hříchy českých domácností: Za energie zbytečně utrácejí tisíce korun ročně!

17.března » deníkPlus.cz
Na následujících řádcích vám přinášíme několik tipů na jednoduché kroky, které často nestojí ani korunu, ale díky nimž můžete spoustu peněz ušetřit. Víte například, že každý z vás může díky správnému čištění zubů uspořit více než 1 300 litrů vody ...

Recept domácí máslové karamely. Mlsejte jako za starých časů!

16.března » deníkPlus.cz
Domácí máslové karamely, vytvoří jemnou a na jazyku rozplývající se karamelovou chuť. Udělejte je třeba pro návštěvu nebo letos na Vánoce jako netradiční, ovšem chuťově dokonalé cukroví.
Hans Christian Andersen - Dánský spisovatel
Václav Cílek - Geolog

Tato informační stránka o Anna Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes