Dana Novotná

Vztahuje se k

Neplýtvejte příliš silou, řežte motorovou pilou

18.září » Novinky.cz
Zpracování palivového dřeva je právě teď hodně aktuální téma. Nejběžnějším a zároveň nejoblíbenějším pomocníkem při téhle příjemné činnosti je pila. Jde to klasickou ruční pilou, ale hodně se nadřete. Motorovou pilou uděláte daleko víc práce s pod...

Nejlepší recept na podzimní údržbu trávníku

5.září » Novinky.cz
Sekací sezóna se pomalu blíží ke konci a měli byste začít myslet na to, co všechno potřebuje trávník před zimním spánkem. Jednou z nejdůležitějších věcí je podzimní vertikutace.

Jak zdolat zelené hradby? Plotovými nůžkami

28.srpna » Novinky.cz
Živý plot znamená práci navíc. Na rozdíl od planěk či pletiva ho musíte alespoň dvakrát a spíš třikrát v roce zastřihnout, jestliže chcete, aby dobře vypadal.

Dopřejte zahradě vodní lázeň

23.srpna » Novinky.cz
Horké srpnové dny ještě pořád lákají k vodě. Na přehradách, koupalištích, v řekách nebo ve vašem bazénu je jí spousta a vy během chvíle příjemně zchladíte svoje tělo. Stejně jako vy potřebuje v horku ochladit i vaše zahrada. Ale ta si sama do vody...

Váš bazén zázračně omládne – dopřejte mu novou fólii

16.srpna » Novinky.cz
Máte už hezkých pár let na své zahradě jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších typů rodinných bazénů v Česku – bazén fóliový, s jádrem z hlubokotažného ocelového plechu?

Psí trávicí potíže? Většinu vyřeší dieta!

8.srpna » Novinky.cz
Odmítání krmiva, zvracení, průjem… Trávicí potíže se nevyhýbají ani psům. Jak poznáte, co má váš mazlík za problém? A jak ho budete léčit?

Tři tipy, jak si užít v parných dnech vodních radovánek na zahradě. Ihned a za málo peněz

31.července » Novinky.cz
Horka se po deštích opět blíží. Nastávají ideální dny pro houbaře. Nikoliv však pro lidi, kteří velká vedra nemilují a zároveň si nemohou z různých důvodů dovolit koupání na své zahradě v přepychovém, do země „kopaném“ bazénu.

Nejlepší recept na krásně čistou vodu v bazénu? Moderní bazénová chemie

26.července » Novinky.cz
Je to úplně jiný pocit ponořit se v parných dnech do vody, která je nazelenalá, lehce kalná a plná drobných nečistot, nebo naopak do té, která láká čistotou třpytivě průzračnou jako ve vysokohorském jezírku. A svádí k vykoupání i jemným nádechem a...

Jak ohřívat bazén, když počasí vodním radovánkám zrovna nepřeje?

19.července » Novinky.cz
V letních měsících se o příjemnou teplotu vody v bazénu obvykle postará sluneční svit a proudění horkého vzduchu. Rozhodně na to ale nespoléhejte. Budete-li dobře připraveni, nezaskočí vás ani několikadenní zamračená obloha a ke všemu si luxus tep...

Odpočívejte, prostě relaxujte

16.června » Novinky.cz
Určitě ten pocit znáte - blíží se konec týdne, a vy už máte všeho dost. Netoužíte po bouřlivém nočním životě velkoměsta, intelektuálním požitku ani dynamickém sportovním vyžití. Chcete se jen tak válet…

Sekačka: Vyberte tu správnou

15.června » Novinky.cz
Sekací sezóna je v plném proudu. Tráva se má stále k světu, ale k jejímu zkrocení nemusíte být kouzelníci. Stačí vám vybrat správnou sekačku.

Vstupte do tiché zahrady. Jedině s AKU technikou

7.června » Novinky.cz
Dokáží stroje pracovat skoro potichu? Není jich tolik, ale už i takové jsou. AKU zahradní technika tohle zvládá. Je tichá, ekologická, výkonná i úsporná.
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Dana Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes