Eliška Novotná

Vztahuje se k

Komedie, která pomůže nemocné Elišce s Rettovým syndromem

6.ledna » Orlický deník
Pardubický kraj, Holice - Kulturní dům přivítá v neděli večer Divadelní spolek UFO. Ten zde odehraje benefiční představení Jindřicha Bartoše Den blbec, kterým podpoří čtyřletou Elišku Novotnou.

Komedie, která pomůže nemocné Elišce s Rettovým syndromem

Holice – Kulturní dům přivítá v neděli večer Divadelní spolek UFO. Ten zde odehraje benefiční představení Jindřicha Bartoše Den blbec, kterým podpoří čtyřletou Elišku Novotnou.

Žáci ZŠ Anežky České předali peníze matce postižené dívky

27.prosince » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Krátce před Vánocemi předali žáci ZŠ Anežky České šek a peníze mamince Elišky Novotné, na kterou v průběhu celého školního roku ZŠ pořádá různé nejrůznější charitativní akce.

Ondra si ve Zličíně vylezl pro titul mistra republiky

29.října » ČT24
Nejen k nákupům se dá využít nákupní centrum. V pražské Metropoli Zličín se o víkendu bojovalo o tituly mistrů republiky v lezení na obtížnost. Startoval tu i nejlepší současný lezec planety Adam Ondra a roli favorita ustál s přehledem. Mezi třemi...

VŠE o... chudobě a jejím vnímání

11.května » iHNed.cz
To, že je u nás relativně málo chudých lidí, je dobrá zpráva. Druhou stranou mince ale je, kolik lidí se za chudé považuje. Porovnáváme se s druhými, a tak chceme to, co oni - i když to ve skutečnosti nepotřebujeme. Takzvané komparativní potřeby j...

Hudební večery Ostravské univerzity v Českém rozhlase: Velikonoční koncert

Přijďte zakončit Velikonoce stylově. Třetím koncertem vrcholí v úterý 18. dubna v 19 hod ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava první polovina hudebního cyklu "Hudební večery Ostravské univerzity v Českém rozhlase).

Tipy pro volný čas: Jarní koncert ve Studiu 1

14.března » ČRo Ostrava
Jarní koncert. Na ten zve ještě pár dní před samotným astronomickým začátkem oblíbeného ročního období Fakulta umění Ostravské univerzity.

VŠE o... degradaci půdy

10.listopadu » iHNed.cz
To, že je devět desetin půdy v Česku v kritickém stavu, není vidět. Většina populace ale v dnešní informační éře nevidí hospodaření s půdou jako problém. Až v 80 procentech ovoce a zeleniny, které dle mnohých doporučení tvoří základ zdravého strav...

Lukostřelci si z mistrovství přivezli několik medailí - fotogalerie

13.října » Prostějov
O víkendu proběhlo ve Znojmě 25. Mistrovství ČR žáků v terčové lukostřelbě. Prostějovský oddíl reprezentovalo sedm dívek a hochů.

Beethovenův Hradec 2016: zážitky porotce

22.června » Opera PLUS
Být v porotě mezinárodní soutěže je zážitek sám o sobě. Když je soutěž vícekolová, tím lépe. Uplynulý víkend se mi splnilo obojí … Příspěvek Beethovenův Hradec 2016: zážitky porotce pochází z OperaPlus

Tato informační stránka o Eliška Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes