Hedvika Novotná

Vztahuje se k

Triky, jak zútulnit byt: Jak mají být dlouhé záclony a proč v obchodě sahat na věci?

23.října » Proženy.cz
Co dokáže vyvolat atmosféru domácké útulnosti? Největší roli hrají barvy, tvary, materiály a dekorace. Jako u všeho ale platí: musíte s nimi vhodně nakládat. Jak tedy dodat interiéru hřejivou pohodu a přitom to nepřehnat? Zeptali jsme se designérek.

V režii designérky: Tapety imitující dekorační omítku, nábytek i textilie z IKEA a netradiční kokedamy!

9.května » Prima-Living.cz
Čeká vás zařizování novostavby, a přitom vám schází inspirace? Rozhodně se vyplatí svěřit její interiér do rukou designérů, tak, jak to udělali v Křenovicích.

Majiteli se podařilo vměstnat celý domov do 27,46 m2. Omezený prostor garsonky prokoukl k nepoznání

4.května » Prima-Living.cz
Vměstnat do garsonky o rozloze 27,46 m2 celý svůj život není zrovna snadné. Avšak rozhodně ne nemožné. Majitel by rád namísto malého a neútulného bydlení získal moderní, harmonické a vzdušné, kde se bude cítit pohodlně a příjemně. Podařilo se? Pos...

Jen 33 metrů čtverečních a spousta požadavků. Do garsonky se nakonec vešlo všechno!

19.prosince » Proženy.cz
Garsonka v historické zástavbě prošla již několika rekonstrukcemi, které ale zničily celé její kouzlo. To se jí rozhodl navrátit současný majitel, který si ji však pravděpodobně užije až v důchodu.

Bydlení v paneláku pro dva dospělé: Jak dopadla proměna minibytu pro maminku a syna?

1.prosince » Proženy.cz
Často se mluví o tom, že v paneláku by ten či onen žít nechtěl. Jsou to ale zbytečné předsudky. Když si domov zařídíte chytře, bude se vám v něm krásně žít. I v betonu.

Garsonka se dvěma pracovnami? Neuvěříte, co se vešlo na 39 metrů čtverečních!

26.září » Proženy.cz
Brněnská garsonka okouzlila nové majitele hlavně klidnou lokalitou, v níž se nachází, a parádním výhledem z okna. Bylo třeba udělat pár změn a vyladit interiér, nyní tu ale manželům téměř nic nechybí.
No Name - Slovenská pop-rocková skupina
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Hedvika Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hedvika Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes