Jitka Novotná

Vztahuje se k

Už žádný inzulín! Revoluce v léčbě cukrovky: přeprogramování buněk

18.září » ČRo 2 - Praha
Žádná pravidelná aplikace inzulínu! Pacientům s diabetem 1. stupně svitla naděje. Z pražského IKEM se šíří nadějné zvěsti o nové metodě, která už získala ocenění Discovery Award. Na čem je nová metoda založená?

Přeprogramování buněk. Na tom je založená nová metoda léčby cukrovky

18.září » ČRo 2 - Praha
Žádná pravidelná aplikace inzulínu! Diabetikům svitla naděje. Z pražského IKEM se šíří nadějné zvěsti o nové metodě, která zasáhne do léčby diabetu. Vpravdě revoluční objev je založený na přeprogramování buněk.

Profesor Koutecký je jedinečná osobnost. Tykat mu jsem nikdy nedokázala, přiznává dokumentaristka

11.září » ČRo 2 - Praha
Z novinářky a spisovatelky se stala scenáristkou a režisérkou, která si rozhodně nevybírá snadná témata. Vytvořila dokumenty o lidech na dně nebo těžce nemocných a umírajících. Před časem jste mohli vidět její dokument o dětském onkologovi Josefu ...

Když člověk chce, aby čtenář jeho knihy prožíval, tak je nemůže psát levou zadní, tvrdí Tereza Boučková

4.září » ČRo 2 - Praha
Je známou spisovatelkou, scenáristkou a publicistkou. A to přesto, že do svých 20 let skoro nečetla. Sama říká, že to nemá žádnou souvislost. „Je to otázka talentu, který je člověku dán.“

„Už u kojenců si lze všimnout signálů autismu,“ říká dětský neurochirurg Vladimír Komárek

28.srpna » ČRo 2 - Praha
Autismus nebo epilepsie. To jsou vážná onemocnění zvlášť u dětí. Jim i rodičům dává naději neurochirurg Vladimír Komárek. I když na to má rozporuplný názor. „Jsem každodenní skeptik, který předpokládá, že to nakonec dobře dopadne,“ tvrdí o sobě.

Otec Vladimíra Mišíka objeven! Díky dokumentu Jitky Němcové

23.srpna » ČRo 2 - Praha
Rocková legenda Vladimír Mišík oslavil v květnu 70. narozeniny. V dokumentu vypráví svůj životní osud slepici. Proč právě jí?

Den, kdy z tábora zmizeli strážní. Konec války očima fotografky Zuzany Mináčové

14.srpna » ČRo
Nemá ráda rozhovory o sobě, nechává za sebe mluvit své fotografie. A přestože podle svých slov nemá dobrou paměť, pamatuje si každou fotku, kterou v životě pořídila. Ať už šlo o focení filmových hvězd na karlovarském festivalu nebo protiokupačních...

Eva Pilarová: „Proč bych měla přestat zpívat, když jsou tací, kteří ani neměli začínat?“

11.srpna » ČRo 2 - Praha
Písničky Kočka není pes, Oliver Twist nebo duety s Matuškou či Gottem. Na hudební scéně se pohybuje neuvěřitelných 57 let a její láskou je swing. Jméno známé interpretky snad už uhodne každý.

Duši neprodám! Dítě ano. Tyhle tři (ne)skutečné příběhy náhradních matek by nevymysleli ani v Hollywoodu

7.srpna » ČRo 2 - Praha
Je to k neuvěření, ale dnes si lze objednat všechno. Řemeslníka, nový stůl a dokonce i dítě. Jaká je motivace náhradních matek? Dělají to pro peníze nebo plní sny bezdětným párům? Nebo obojí? O tom vypráví televizní dokument Evy Tomanové.

Dědické řízení

7.srpna » Finance.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda je možná výplata dividend společnosti ČEZ,a.s. po babičce, která zemřela před více jak 10-ti lety. Z České spořitelny nám chodí dopis-oznámení o zprostředkování výplaty dividend akcionářů společnosti ČEZ,a.s. P...
Maroš Kramár - Slovenský herec
Zdenka Sulanová - Česká herečka a zpěvačka
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec

Tato informační stránka o Jitka Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes