Lenka Novotná

Vztahuje se k

Lidé okolo Temelína dostávají nové tablety jodidu draselného, jde o prevenci

Obyvatelé v okolí jaderné elektrárny Temelín dostávají nové tablety jodidu draselného, které by bránily poškození...

Preventivní opatření v okolí Temelína: Lidé dostávají nové tablety chránící při úniku radiace

15:47 » globe24.cz
Temelín - Obyvatelé v okolí jaderné elektrárny Temelín na Českobudějovicku dostávají nové tablety jodidu draselného, které by bránily poškození štítné žlázy při případném úniku radiace. Jde o preventivní opatření.

Prevence v Temelíně: hasiči rozdávají nové tablety proti radiaci

15:46 » Euro.cz
Obyvatelé v okolí jaderné elektrárny Temelín dostávají nové tablety jodidu draselného, které by bránily poškození štítné žlázy při případném úniku radiace. Jde o preventivní opatření, v Temelíně se jaderná havárie nikdy nestala. Mezi obyvatele v o...

Lidé okolo Temelína dostávají nové tablety jodidu draselného

Temelín (Českobudějovicko) - Obyvatelé v okolí jaderné elektrárny Temelín dostávají nové tablety jodidu draselného, které by bránily poškození štítné žlázy při případném úniku...

Prevence v okolí Temelína: Lidé dostávají nové tablety jodidu draselného

Temelín - Obyvatelé v okolí jaderné elektrárny Temelín na Českobudějovicku dostávají nové tablety jodidu draselného, které by bránily poškození štítné žlázy při případném úniku radiace. Jde o preventivní opatření.

Lidé okolo Temelína dostávají nové tablety jodidu draselného

14:39 » Aktuálně.cz
Tablety dostane přibližně 27 000 obyvatel žijících v zóně kolem elektrárny. Jde o preventivní opatření proti případnému úniku radiace.

Ovocnáři si užívají své dny v Hradci

17.ledna » Hradecký deník
Hradec Králové - Ovocnářské dny začaly v úterý v kongresovém centru Aldis. Ovocnáři se sešli už po jednašedesáté. Dny ovocnářů trvají až do středy.

Bydžov hostí výstavu králíků

9.prosince » Hradecký deník
Nový Bydžov - Celostátní výstava zakrslých králíků a výstava teddy králíků se koná v sobotu Novém Bydžově. Prihlášeno je celkem 423 králíků z celého Česka.

Češi se zadlužují rekordním tempem, dluhy přesáhly dva biliony korun

2.prosince » Web4Trader
Celkový dluh obyvatel činil na konci třetího čtvrtletí letošního roku 2,09 bilionu korun, a meziročně tak vzrostl o 172,9 miliardy Kč. Za nárůstem stojí především meziroční růst objemu dluhu o 9,9 procenta u úvěrů na bydlení.

Rostoucí ceny nemovitostí zvyšují dluhy obyvatel

28.listopadu » Hypoindex.cz
Celkový dluh obyvatel roste. Největší podíl na tom mají úvěry na bydlení. Přestože lidí, kteří si berou úvěr na bydlení, přibývá jen mírně, objem poskytnutých úvěrů se zvyšuje téměř dvouciferným tempem. Stojí za tím především rostoucí ceny nemovit...

I když si bereme další úvěry, své dluhy zvládáme splácet lépe

27.listopadu » Měšec.cz
Celkový dluh obyvatel ČR na konci třetího čtvrtletí letošního roku byl 2,09 bilionu Kč a meziročně vzrostl o 172,9 mld. Kč. Za nárůstem celkového dluhu stojí hlavně meziroční růst objemu dluhu u úvěrů na bydlení a to o 9,9 %. Objem úvěrů na...

Tato informační stránka o Lenka Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes