Jan Novotný

Vztahuje se k

Redakce Motorvize.cz slavila třetí výročí

16.listopadu » Protext
Praha 16. listopadu (PROTEXT) - Redakce Motorvize.cz slavila třetí výročí: čtenářskou cenu za nejlepší novinku na trhu si odnesl Seat Arona a Range Rover Velar! - Výroční čtenářská anketa s ročníkem 2017 přilákala rekordních 22 fanoušků a čtenářů,...

Strážníci se věnovali dětem z vyloučených lokalit

14.listopadu » Ústecký deník
Ústí nad Labem - V pondělí navštívili Dětské dopravní hřiště Městské policie Ústí nad Labem děti z Centra služeb pro rodinu „Světluška“, která je součástí Oblastní charity Ústí nad Labem.

Czechbus se blíží, výstaviště zaplní za 2 týdny

8.listopadu » Vlčoun.cz
PRAHA - Sedmý ročník veletrhu Czechbus se blíží. I přes následky vichřice, která v závěru října poškodila hlavní budovu holešovického výstaviště, se veletrh uskuteční v původním termínu od 21. do 23. listopadu. A pořadatel prozradil také dalšího n...

Vítejte na CZECHBUSU 2017

7.listopadu » BUSportál
7. ročník veletrhu CZECHBUS bude, i přes problémy způsobené počasím, a s novinkami a řadou premiér! Generálním partnerem je Sdružení dopravních podniků ČR. Jan Novotný pro Busportál.

Mladíci vyloupili slavný klub

3.listopadu » Pardubický deník
Pardubice – Cenný skalp. Bašta fotbalu padla. Pardubičtí mladíci sebrali všechny body slavnému klubu.

CZECHBUS 2017 bude v plánovaném termínu i místě

2.listopadu » BUSportál
Ani ničivá víkendová vichřice a dočasné uzavření prostor Průmyslového paláce veletrh neovlivní. Uskuteční se podle plánu od 21. do 23. listopadu na Výstavišti v Holešovicích.

S kontrolami hřbitovů začali strážníci dlouho před Dušičkami

27.října » Ústecký deník
Ústí nad Labem - I když do svátku Památky zesnulých, lidově zvaného Dušičky, zbývá ještě pár dnů, zacházejí strážníci městské policie na ústecké hřbitovy, aby zde bylo co nejméně prostoru pro krádeže.

Labuť se chytla na háček. Díky strážníkům už zase brázdí Labe

24.října » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Labuť, která krvácela z krku, se v neděli ráno procházela po labském břehu. Na pomoc ji na základě oznámení vyjeli ústečtí strážníci. Ti na místě poraněnou labuť našli a pomocí odchytové sítě ji odchytili.

Strážníci z Teplic i Ústí pomáhali vozíčkářům

12.října » Ústecký deník
Teplice, Ústí nad Labem - Ženě na porouchaném vozíku pomohl mladík z Bíliny. „Udělal by to každý,“ říká.

Dvousetkiloví čuníci byli nad síly strážníků. Z hřiště si je odvedl až majitel

3.října » Ústecký deník
Božtěšice - Dětské hřiště v Božtěšicích se zjevně zalíbilo dvěma domácím čuníkům. Ti opustili svůj domovský chlívek a vydali se v pondělí večer na procházku po vsi.

Legendární restaurace zažila divadlo, jemuž nikdo nerozuměl, i lazaret

30.září » iDNES.cz
Kdybyste se člověka znalého místního prostředí zeptali, co všechno patří mezi legendy Nového Města na Moravě, pak by mezi různými odpověďmi určitě zaznělo: „Sporťák“. Pro mnohé je restaurace Sport srdeční záležitostí. Do hostince s bohatou histori...

Tato informační stránka o Jan Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes