Jan Novotný

Vztahuje se k

Jan Novotný: Výstřední velikán Petr Bezruč

16.září » Deník Referendum
Oficiální jednostranné a nekritické uctívání zájmu mladých o dílo Petra Bezruče neprospělo. Od té doby ale už uplynulo mnoho let a dnes se můžeme na dílo tohoto autora, který se narodil před 150 lety, podívat jinýma očima.

Požární ochrana v bytových domech 5 - elektrické požární signalizace a hlásiče kouře

10.září » TZB-info
Autonomní hlásič kouře nepotřebuje přívod proudu, na jednom místě je baterie, detekční komora i vestavěná siréna. Hlásič si sám provádí autotest a sám upozorní na vybitou baterii. Montáž netrvá déle než 5 minut.

Dětem začala škola, strážníkům dozor u přechodů

4.září » Ústecký deník
Ústí nad Labem - V pondělí začal školákům první školní den a strážníkům opětovný dozor nad vybranými přechody pro chodce, které byly vybrány po dohodě s řediteli základních škol a rodiči dětí, kteří tyto školy navštěvují.

Požární ochrana v bytových domech 4 - sklepy, půdy a nebytové prostory

3.září » TZB-info
Každý bytový dům má domovní sklepy, případně půdní prostory, které slouží k odkládání předmětů souvisejících s provozem domácností. V mnoha případech se však postupem let z těchto místností stanou doslova skladiště. Na půdách a v domovních sklepec...

Postava kapitána Exnera v podání herců Valy, Kostky, Kodeta, Heřmánka a Dlouhého

31.srpna » blog.idnes.cz
Na televizní obrazovky opět zavítal kapitán Exnera z detektivek spisovatele Václava Erbena. Jedná se o páté filmové zpracování této postavy. Kdo ale zahrál kapitána Exnera nejlépe? Vala, Kostka, Kodet, Heřmánek či Dlouhý?

Rodiče dětí z předlické školky mají strach z azbestu

28.srpna » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Mateřinka v Předlicích žádá o úplné odklizení trosek chystané demolice sousední ruiny.

Ústečané odhazují špačky všude. Zákaz kouření v hospodách ale dodržují

27.srpna » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Kontroly zákazu kouření v hospodách trvaly celé léto. Porušení zákona neprokázaly. Pokuty padají za nedopalky

Požární ochrana v bytových domech 3 - přenosné hasicí přístroje

27.srpna » TZB-info
Přenosné hasicí přístroje (PHP) musí být podle vyhlášky o požární prevenci instalovány v těch podlažích, které neslouží k bydlení. Pokud hasicí přístroje v bytovém domě nejsou instalovány, dopouští se vlastník domu porušení zákona o požární ochraně.

Bezdomovec se opil za bílého dne pod obraz. Ulehl za zastávku

24.srpna » Ústecký deník
Ústí n. L. – Pozdvižení vzbudil ve čtvrtek dopoledne bezdomovec v Masarykově ulici v Ústí. Ležel nehybně u zdejší zastávky a vydával prapodivné zvuky.

Ústecký kraj vévodí statistikám žloutenky typu C

23.srpna » ZDN.cz
V Ústeckém kraji stále přibývá nemocných žloutenkou typu C. Za letošní rok už evidují hygienici 61 nových případů, což je více než desetina případů v celé České republice, řekl ředitel Krajské hygienické stranice Josef Trmal.

Ústecký kraj vévodí statistikám žloutenky typu C

23.srpna » MedNews
Ústí nad Labem 22. srpna (ČTK) - V Ústeckém kraji stále přibývá nemocných žloutenkou typu C. Za letošní rok už evidují hygienici 61 nových případů, což je více než desetina případů v celé České republice, řekl dnes ČTK ředitel Krajské hygienické s...
Jaromír Meduna - Český herec a dabér

Tato informační stránka o Jan Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes