Karel Novotný

Vztahuje se k

Jarní koncert Pernštejnky a Muzikantů z Jižních Čech

2.března » Novinky.cz
Nekonečný seriál koncertů dechových hudeb v Pardubicích, které pořádá dechová hudba Pernštejnka, pokračuje v Klubu ABC, Na olšinkách. Hostem bude dechová hudba Muzikanti z Jižních Čech.

Jak jsme žili: Lidé v Českém Krumlově v zimě rádi obouvali brusle či lyže

Českokrumlovský deník připravuje unikátní cyklus Jak jsme žili v Československu. Každý týden v tištěném vydáni vašeho regionálního Deníku zveřejňujeme historické zajímavosti a archivní snímky z Českokrumlovska z let 1918 až 1992. Díváme se, jak se...

Běžkařský unikát se v sobotu koná ve Frymburku

Frymburk – Na běžkařský unikátní závod v klasickém stylu s převýšením 0 metrů mohou milovníci bílé stopy vyrazit v sobotu ráno do Frymburku.

Další domky vyrostou v Kaplici Samotách

Kaplice - Ve středu 28.2. byl poslední den, kdy mohli soukromí investoři projevit zájem o koupi lukrativního pozemku v blízkosti Kaplice.

Tradice vorařství na Vltavě míří na seznam UNESCO

Českobudějovicko – Dřevo, ale sýry z Třeboňska nebo pivo z Budějovic se v minulosti přepravovaly vory po Vltavě.

Lidem bez domova se pomoci v mrazech dostane, chybí ale boty

Český Krumlov – Lidé bez domova to mají v zimě těžké, obzvlášť udeří-li silné mrazy jako v těchto dnech. V ošacovacím středisku Českého Červeného kříže (ČČK) nával tuto zimu ale nemají.

OBRAZEM: S psím fitness se dá začít v každém věku

České Budějovice – Dogfitness, to je pojem, který mnohým majitelům psa nic neříká. Ale najdou se tací, kteří se svým čtyřnohým mazlíčkem navštěvují psí posilovnu pravidelně.

V seriálu Naši předškoláci představíme děti z MŠ Za Soudem

Českokrumlovsko - I tento týden najdete ve středečním tištěném vydání Českokrumlovského deníku fotografie dětí ze školky, tentokrát to bude MŠ Za Soudem, která patří mezi menší krumlovské školky, protože má dvě třídy.

Českokrumlovský rozvojový fond má nového ředitele

Český Krumlov – Výběrové řízení po třech měsících skončilo, Českokrumlovský rozvojový fond (ČKRF) má nového ředitele. Pozici, která byla nově vytvořena, obsadí Ing. Petr Troják. Nastoupit má 1. dubna.

Trenéři učí návštěvníky zdolávat boule na longboardech

Proč se na Olympijském festivalu jezdí i na longboardech? Protože právě pumptrack má mnoho společného se snowboardcrossem, sportovní disciplínou letošní bronzové olympioničky Evy Samkové.

Nejvěrnější návštěvník Olympijského festivalu v Ostravě? Zřejmě Karel Novotný

Olympijský festival v areálu Ostravar Arény navštěvuje spousta lidí opakovaně. Pětapadesátiletý sběratel cenných kovů z Muglinova jeho kouzlu ale naprosto propadl. Hrací kartu na sportovištích vyplňuje neustále dokola a sbírá medaile téměř denně.

Tato informační stránka o Karel Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes