Michal Novotný

Vztahuje se k

Trailer: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

23.března » filmserver.cz
V třetím díle animovaného snímku Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na letní dovolenou. Více se dozvíte z ukázky v novém traileru.

Trailer: The Spy Who Dumped Me

23.března » filmserver.cz
Mila Kunis a Kate McKinnon hrají v akční komedii The Spy Who Dumped Me . V kinech snímek uvidíme v srpnu. Podívejte se na ukázku v prvním traileru.

denní tisk 23. 3. 2018

23.března » Artalk.cz
„Celá výstava vystihuje snahu mít čistou hlavu. Utéct myšlenkám, které vás pronásledují. A také uniknout vykalkulovanému konceptuálnímu umění,“ říká kurátor Michal Novotný o výstavě Jiřího Davida v pražské galerii Futura. Řadu dalších citací kurát...

TV tipy: Dalajláma pátrá na ulici Cloverfield 10 po nejhledanějším muži a páskách z Nagana

23.března » filmserver.cz
Hned čtyři premiéry vynikají v aktuální desítce pravidelných televizních tipů. Jsou jimi retro podívaná Krycí jméno U.N.C.L.E. , sci-fi horor Ulice Cloverfield 10 , osobitý krimithriller Nejhledanější muž a dokument Pásky z Nagana .

Cobra Kai: Karate Kid sága pokračuje ve finálním traileru

22.března » filmserver.cz
Karate Kid sága dostala nové pokračování v podobě TV série Cobra Kai , v níž se setkají oba hlavní protivníci z prvního dílu, Johnny Lawrence a Danny LaRusso. Podívejte se na první úplný trailer.

Deadpool 2 se konečně představuje v pořádném traileru

22.března » filmserver.cz
Studio 20th Century Fox zveřejnilo nový trailer k očekávanému komiksovému filmu Deadpool 2 , v němž si opět roli titulního superhrdiny zopakoval Ryan Reynolds. V pokračování mu bude asistovat také Josh Brolin jako Cable.

Recenze: Jako povrchní zábava s epickou akcí Pacific Rim: Povstání plní účel

22.března » filmserver.cz
Pokračování filmu, ve kterém se obří roboti mlátí s obřími monstry, navazuje v obdobném duchu na události z jedničky po deseti letech, zhruba stejně zábavně, zhruba stejně dementně. Akční scény jsou nicméně super.

Trailer: Under the Silver Lake - nový snímek od režiséra hororu Neutečeš

21.března » filmserver.cz
Od režiséra hororu Neutečeš přichází nový snímek, krimi thriller Under the Silver Lake . Andrew Garfield se vydává po stopách zmizelé Riley Keough. Podívejte se na trailer.

Máš ji!: trailer nové komedie s Jeremym Rennerem

21.března » filmserver.cz
V červnu bude mít v kinech premiéru komedie Máš ji! , kde skupinka přátel hraje "na babu". V hlavních rolích se objeví Jeremy Renner, Jon Hamm a Ed Helms. Podívejte se na trailer.

Recenze: Gay romance Dej mi své jméno je citlivou studií křehkosti lásky

21.března » filmserver.cz
Mimořádně empatické drama o lásce a homosexuální romanci odráží ústřední téma filmu a pocity svých hrdinů i prostřednictvím metaforicky užívané literatury, hudby, sochařství a nepravidelně plynoucího času.

Kinopremiéry: Králíček Petr a Máří Magdaléna řídí povstání kaiju robotů

21.března » filmserver.cz
V kinech sice startuje celá desítka filmů, přesně polovina z ní jsou ovšem dokumenty, které jsou určeny specifickému publiku. Většinového diváka spíše osloví pokračování sci-fi Pacific Rim nebo biblická Máří Magdaléna .

Prima Partička 8. díl 2018

21.března » SatCentrum
Další Prima Partička vám chce opět polechtat bránice. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herečka Barbora Štěpánová. Prima Partička startuje ve čtv...
Daniel Dangl - Slovenský herec
Igor Chmela - Český herec

Tato informační stránka o Michal Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes