Ewald Nowotny

Vztahuje se k

Rakouská pošta začala prodávat bitcoiny

13.července » Novinky.cz
Rakouská pošta začala prodávat elektronickou měnu bitcoin. Informovala o tom tisková agentura APA. Ve všech 1800 pobočkách tak lze zakoupit bitcoiny v hodnotě 50, 100 nebo 500 eur. Rakouská energetická společnost Switch zároveň oznámila, že nově a...

Centrální banky v Německu, Francii a Rakousku zlepšily výhled

9.června » FX Street
Německá centrální banka dnes zlepšila výhled domácí ekonomiky. V letošním roce by měl růst hrubého domácího produktu (HDP) Německa podle její dnešní zprávy dosáhnout 1,9 procenta, tedy stejného tempa jako loni. V předchozí prognóze přitom banka le...

Švýcarská centrální banka je připravena podniknout kroky ke zmírnění tlaku na růst švýcarského franku

24.dubna » Web4Trader
Švýcarská centrální banka (SNB) je připravena podniknout kroky ke zmírnění tlaku na růst švýcarského franku, který by mohl pramenit z výsledku francouzských prezidentských voleb. Uvedl to šéf SNB Thomas Jordan v rozhovoru pro televizi Bloomberg TV.

SNB je připravena řešit vliv francouzských voleb na frank

23.dubna » FX Street
Švýcarská centrální banka (SNB) je připravena podniknout kroky ke zmírnění tlaku na růst švýcarského franku, který by mohl pramenit z výsledku francouzských prezidentských voleb. Uvedl to šéf SNB Thomas Jordan v rozhovoru pro televizi Bloomberg TV.

ECB je připravena podpořit banky ve Francii

23.dubna » FX Street
Evropská centrální banka (ECB) by po prvním kole prezidentských voleb ve Francii mohla v případě potřeby poskytnout nouzové financování tamním bankám. Uvedl to včera guvernér rakouské centrální banky a člen Rady guvernérů ECB Ewald Nowotny. Zárove...

ECB by po prvním kole voleb ve Francii mohla poskytnout nouzové financování tamním bankám

23.dubna » Web4Trader
Evropská centrální banka (ECB) by po prvním kole prezidentských voleb ve Francii mohla v případě potřeby poskytnout nouzové financování tamním bankám.

ECB je připravena po volbách podpořit francouzské banky

22.dubna » EuroZprávy.cz
Washington - Evropská centrální banka (ECB) je připravena po prvním kole prezidentských voleb ve Francii poskytnout nouzové financování tamním bankám.

Česká stopa v rakouské centrální bance. Kdo tam vládne?

4.dubna » Týden.cz
Slovák v čele českého ministerstva financí, Pákistánec starostou Londýna či Francouz s maďarsko-židovskými kořeny nedávno prezidentem Francie.

Rozepře v ECB … ovlivní také ČNB

20.března » Kurzy.cz
Ignazio Visco, člen Řídicího výboru ECB a guvernér italské centrální banky, řekl, že by ECB měla zrušit svůj závazek, že sazby zůstanou nízké pro dlouhou dobu („“for an extended period”) po ukončení kvantitativního uvolnění.

Rakouský guvernér a člen Rady guvernérů ECB naznačil možný růst úrokových sazeb

17.března » Web4Trader
Člen Rady guvernérů ECB a rakouský guvernér tamní centrální banky Oesterreichische Nationalbank Ewald Nowotny se ve včerejším prohlášení zmínil o možném dalším směřování měnové politiky ECB.

Rakouský guvernér a člen Rady guvernérů ECB naznačil, že růst úrokových sazeb může být na cestě

17.března » Investujeme.sk
Ewald Nowotny hovořil také o možném rozdílu v utahování měnové politiky ECB a přístupu FEDu. Člen Rady guvernérů ECB a rakouský guvernér tamní centrální banky Oesterreichische Nationalbank Ewald Nowotny

Rakouský guvernér a člen Rady guvernérů ECB naznačil, že růst úrokových sazeb může být na cestě

17.března » Akcie.cz
Ewald Nowotny hovořil také o možném rozdílu v utahování měnové politiky ECB a přístupu FEDu.brbrpČlen Rady guvernérů ECB a rakouský guvernér tamní centrální banky Oesterreichische Nationalbank span
Ewa Kopaczová - Polská politička a lékařka
Olli Rehn - Finský a evropský politik
Matteo Renzi - Italský politik

Tato informační stránka o Ewald Nowotny zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ewald Nowotny" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes