Petra Obrusníková

Vztahuje se k

Výrazný make-up a dokonalé tělo, blogerka a návrhářka Veronica Biasiol letos maturuje

18.března » Seznam Zprávy
Vypadá jako hvězda z Hollywoodu, je aktivní na YouTube, Instagramu, píše blog. Blogerka a návrhářka Veronica Biasiol přitom pochází z Liberce.

Hádku při debatě ruských prezidentských kandidátů musela zastavit ochranka

16.března » Seznam Zprávy
Ruský komunistický kandidát na prezidenta Maxim Surajkin se při televizní debatě pokusil napadnout novináře Maxima Ševčenka, který zastupoval jiného komunistického kandidáta Pavla Grudinina.

Jaro je tu. V neděli teploty překročí 15 stupňů Celsia

10.března » Seznam Zprávy
Předpovědi počasí jsou čím dál tím optimističtější. Česko se může těšit na jarní teploty, v neděli by dokonce mohl padnout teplotní rekord.

Divadlo Semafor pokřtilo komplet CD za 26 let

5.března » Seznam Zprávy
Na 11cédéčkovém kompletu divadla Semafor se objevují písně a tvorba od roku 1989 do roku 2015. Pro jednoho ze zakladatelů divadla Semafor Jiřího Suchého byl z té doby nejhezčí právě rok 1989.

Stopy ve vyšetřování Itala Vadaly, o kterém psal zavražděný novinář, vedou k pašerákům drog

1.března » Seznam Zprávy
Italského podnikatele Antonino Vadalu, o kterém psal zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak a kterého ve čtvrtek zatkla slovenská policie, označila italská policie za možného překupníka drog.

Rada bezpečnosti OSN schválila rezoluci o příměří v Sýrii. Syrská armáda přesto Ghútu bombarduje dál

25.února » Seznam Zprávy
Hlasování proběhlo s několikadenním zpožděním. Jednání komplikovalo Rusko, které v původním textu rezoluce prosadilo i některé pozměňovací návrhy.

Chování celebrit na společenských akcích nechápu, říká Martin Dejdar. "Celebrita je ksicht, co nic nedokázal"

23.února » Seznam Zprávy
Sobotní večer patří jedné z největších společenských akcí sezóny, Česko-Slovenskému plesu. Seznam se s hercem Martinem Dejdarem vydal na zkoušku obleku, kde jsme si mimo jiné povídali o tom, proč společenské akce příliš nevyhledává.

Tato informační stránka o Petra Obrusníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Obrusníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes