Eliška Olšáková

Vztahuje se k

Valašské Klobouky za tři miliony vymění přes 200 světel lamp za LED svítídla

14.března » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Valašské Klobouky na jaře vymění 208 kusů svítidel na veřejných lampách za úspornější LED svítidla. Před dvěma lety už jich vyměnilo přes 240, řekla serveru Zlin.cz mluvčí města Lenka Zvonková.

Město má být dobré pro život, říká Eliška Olšáková, starostka Valašských Klobouk

14.března » Zlínský deník
ROZHOVOR/ Uprostřed kanceláře sedí elegantní žena. Vítá mne starostka Valašských Klobouk Eliška Olšáková. Jak se křehká žena dokáže vyrovnat s nástrahami politického života?

Lidé v bytové nouzi si mohou podat žádost o sociální byty

8.března » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Celkem čtyři nově vznikající sociální byty v podkroví domu s pečovatelskou službou budou v horizontu několika týdnů dokončeny, a tak město Valašské Klobouky oznamuje záměr jejich pronájmu. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí měst...

Valašské Klobouky chtějí dotaci na obnovení polyfunkčního domu

28.února » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Nejproblematičtější lokalita v městské památkové zóně Valašských Klobouk možná dostane impuls k obnově. O budoucnosti chátrajícího polyfunkčního domu informovala server Zlin.cz mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Občané zvolili jako priority napojení na dálnici i stavbu startovacích bytů

16.února » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Podporu napojení na dálniční síť, vybudování hospice i stavbu startovacích bytů označili občané Valašských Klobouk za jedny z důležitých priorit města. Patřilo mezi ně i zasněžování lyžařského areálu nebo rozvoj cykloturistiky,...

Město připravuje službu seniortaxi, zájem prověří dotazníkem

31.ledna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Služba seniortaxi, která zajistí lidem nad 65 let odvoz k lékařům nebo na úřady, by mohla letos začít fungovat ve Valašských Kloboukách na Zlínsku. Město si zájem prověří dotazníkem, řekla serveru Zlin.cz mluvčí valašskoklobouc...

Dobrovolní hasiči v Kloboukách rekapitulovali letošní zásahy

31.prosince » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Jednotky Sboru dobrovolných hasičů z Valašských Klobouk, Lipiny, Smoliny a Mirošova vyjížděly v období od začátku letošního roku do konce listopadu k šestnácti zásahům u požárů, povodní nebo jiných mimořádných událostí. Server ...

Schodek v rozpočtu? Nevadí, mají našetřeno

18.prosince » Zlínský deník
V nově odsouhlaseném rozpočtu město Valašské Klobouky počítá s příjmy ve výši 125,5 milionu korun a výdaje stanovuje na 144 milionů korun.

V Kloboukách chystají bezbariérové chodníky, sociální bydlení i rekonstrukci koupaliště

18.prosince » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Ve Valašských Kloboukách už schválili rozpočet na příští rok. Bude schodkový a na investice počítají s více než třicetimilionovou sumou, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Senioři se mohou na besídce naladit na Vánoce

11.prosince » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Příjemnou atmosféru blížících se vánočních svátků budou moci senioři z Valašských Klobouk, Lipiny, Smoliny i Mirošova načerpat na besídce. Serveru Zlin.cz o ní pověděla mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Senioři se mohou na besídce naladit na Vánoce

11.prosince » iRegiony Impuls
Příjemnou atmosféru blížících se vánočních svátků budou moci senioři z Valašských Klobouk, Lipiny, Smoliny i Mirošova načerpat na besídce, která se koná ve čtvrtek 14. prosince od 10 hodin v kulturním domě Klobučan. Program plný adventních a vánoč...

Valašské Klobouky budují pět bytů

14.listopadu » Regiony 24.cz
V půdních prostorách domu s pečovatelskou službou ve Valašských Kloboukách začalo vznikat pět nových bytů, z nichž čtyři budou určené osobám, které se vinou nepříznivých životních okolností ocitnou bez střechy nad hlavou.

Tato informační stránka o Eliška Olšáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Olšáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes