Pavel Ott

Vztahuje se k

Vládní novela má prolomit bankovní tajemství. Nepodporují ji ale ani někteří lidé z ANO

15:18 » E15.cz
Banky, poskytovatelé platebních služeb, právní kanceláře, notáři, auditoři, exekutoři či finanční poradci. Ti všichni by měli napříště poskytovat daňové správě další údaje o svých klientech. Povinnost mlčenlivosti by se tak podle nich zásadně prol...

Boj o Senát si zkusí i Bělobrádek. Chce pojistit svůj vliv

5.února » E15.cz
Padají první jména kandidátů do boje o Senát. Hlásí se Jaroslav Kubera nebo Jiří Čunek. Nejobtížnější pozici bude mít ČSSD, která obhajuje nejvíce křesel. ANO může jen získat.

Vládní Právo a spravedlnost v Polsku ještě posílila. Opozice je slabá a dělá chyby

4.února » E15.cz
Polsko zažilo od voleb v říjnu 2015 už několik sérií demonstrací proti krokům kabinetu Práva a spravedlnosti. Strana by přesto volby opět vyhrála. Hlasovalo by pro ni dokonce zhruba o pět procent lidí více než v posledním klání. Liberální Občanská...

Lidovci vstoupili do jednání o vládě. Nevylučují předčasné volby

2.února » E15.cz
Hledáme cestu z vládního patu, tvrdí KDU-ČSL. Rozhodli se proto vyvolat jednání se všemi demokratickými stranami. Připouští i předčasné volby.

Někdejší Kalouskův cifršpion jde ke zbrojaři Strnadovi

15.prosince » E15.cz
Od ledna 2018 vzniká v centrále zbrojařské skupiny Czechoslovak Group nová pozice ředitele bezpečnosti, interního auditu a compliance, kterou obsadí Milan Cícer. Ten v letech 2009 až 2014 stál v čele Finančně analytického útvaru Ministerstva financí.

Bývalý šéf Finančně analytického útvaru jde ke zbrojaři Strnadovi

15.prosince » E15.cz
Od ledna 2018 vzniká v centrále zbrojařské skupiny Czechoslovak Group nová pozice ředitele bezpečnosti, interního auditu a compliance, kterou obsadí Milan Cícer. Ten v letech 2009 až 2014 stál v čele Finančně analytického útvaru Ministerstva financí.

Poslanci asi poslechnou Babiše. Rozpočet nechají na pokoji

15.prosince » E15.cz
Poslanci dnes budou ve druhém čtení jednat o státním rozpočtu. Plánované přesuny se ze 60 miliard korun snížily na šestinu.

Evropští lídři debatovali o kvótách. Někteří byli dost agresivní, uvedl Babiš

15.prosince » E15.cz
Přibližně do půl jedné ráno diskutovali v noci na pátek šéfové států a vlád států Evropské unie o migrační problematice. Při odchodu před novináři neskrývali, že pohledy zemí se liší především ve "vnitřním rozměru" migrační problematiky, tedy ohle...

Vládli jsme dobře, pochválili se ministři

29.listopadu » E15.cz
Končícího premiéra Bohuslava Sobotku mrzí neprosazení zákona o sociálním bydlení. Podle Pavla Bělobrádka se kabinet nepokročil v digitalizaci a e-governmentu.

Babišův první pokus o sestavení vlády se již rýsuje

28.listopadu » E15.cz
Hlava státu se sejde jen s devíti kandidáty na ministry, kteří dosud žádný rezort neřídili. Výhrady k žádnému jménu na Hradě nezazněly.

ČSSD bojuje o přežití, přijde o 200 milionů

5.listopadu » E15.cz
Kvůli úsporám se únorový sjezd strany, kde si zvolí nové vedení, uskuteční v Hradci Králové. Propouštět zaměstnance socialisté v současnosti nechtějí.

Do Poličky se vrací výroba ručních granátů

3.listopadu » E15.cz
Místo přímého oslovení českého výrobce granátů, jak je při nákupech munice běžné, vypsalo ministerstvo obrany tendr. V soutěži s cizími zbrojovkami jde o stovky milionů.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Ott zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Ott" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes