Dan Ožvolda

V Ostravě se diváci gólu nedočkali

29.července » Regiony 24.cz
Fotbalisté Vítkovic remizovali v úvodním druholigovém utkání s Ústím nad Labem 0:0. V zápase jim byl upřen pokutový kop a na začátku druhého poločasu promarnili velkou příležitost.

Baník se musí do konce sezon obejít bez středopolaře Ožvoldy

21.dubna » Deník.cz
Ostrava - Fotbalisté Ostravy přišli pro zbytek sezony o záložníka Dana Ožvoldu. Devatenáctiletý středopolař a člen širšího kádru reprezentační dvacítky si v tréninku přivodil zranění postranních vazů v koleně a čeká ho několik týdnů rekonvalescence.

Baník doma prohrál s Teplicemi

Znovu dobře rozehrané utkání se baníkovcům nakonec nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce. Nad Teplicemi sice vedli gólem Daniela Holzera 1:0, ale zkušení hosté vyrovnaný duel otočili dvěma góly ze standardních situací.

Sobotní šlágr zvládla Boleslav, překvapilo Brno. Olomoucká krize trvá

19.března » iDNES.cz
Pět sobotních zápasů 22. kola převratné změny v tabulce fotbalové ligy nepřineslo. Šlágr dne, večerní zápas Mladé Boleslavi rozhodl gól Kúdely čtyři minuty před koncem, nejvíc překvapilo vysoké vítěství Brna nad Duklou, při kterém padl i nejrychle...