8.července » Hokej.cz
Má před sebou těžkou misi. Takovou, kterou rozhodně nečekal. Nový hlavní trenér a sportovní manažer hokejové Třebíče Roman Mejzlík se ale nebojí. Je připraven udělat vše pro to, aby se bílým hvězdám dařilo.

Z Třebíče se vracíme bez bodů

23.února » HC Usti.cz
Jan Koudelka - Třebíč - Ústečtí hráči odjeli na Vysočinu s cílem navázat na dobré výkony z předchozích utkání. V první třetině dokonce po brankách Hasmana a Korduleho vedli 2:0. Horácká Slavia ovšem rychle odpověděla a do konce utkání přidávala góly…

Vzpruha pro Třebíč? Szathmáry konečně opouští marodku

15.listopadu » Hokej.cz
Šimon Szathmáry, který byl v minulém ročníku druhým nejproduktivnějším obráncem Chance ligy, odehraje v sobotu proti Havířovu svoje první utkání v nové sezoně.

Třebíč vítá dvě staronové posily z Komety

11.září » Hokej.cz
Do úvodního zápasu sezony proti Českým Budějovicím nasadí Horácká Slavia i dvě posily last-minute: z Komety přicházejí obránce Dalimil Mikyska (na fotce) a útočník Petr Kratochvíl.

PŘESTUPY: Přehled změn u všech týmů Chance ligy

10.září » Hokej.cz
Vítězem letního přestupového období je Poruba, která odteď může pomýšlet na předek tabulky. Přerov pokračuje v generační obměně a nováček ze Sokolova si ponechal takřka kompletní postupový tým.

Třebíč poctí hrdiny. Tři zápasy odehraje ve speciálních dresech

Horácká Slavia chystá sérii charitativních utkání. Na podzim v rámci tří speciálních zápasů ocení práci vojáků, hasičů a zdravotníků.

Je to tady! Start nové sezony zajistí duel s mladíky z Třebíče

Michal Heřman - S blížícím se koncem léta naopak začíná nová sezona Chance ligy. Druhá nejvyšší hokejová soutěž nabídne na úvod zápas ČEZ Motor České Budějovice a SK Horácká Slavia Třebíč. Zápas začne ve středu v Budvar aréně v 17:30. Před zápasem s…

Příležitost pro Rutara: olomoucký talent nastoupí za Třebíč

3.září » Hokej.cz
V sestavě Horácké Slavie pro úterní přípravné utkání s Benátkami nad Jizerou se objeví nová tvář: sedmnáctiletý obránce Adam Rutar.

PREVIEW: Korejské peníze a soběstačný tým. Vrátí se Třebíč do play off?

2.září » Hokej.cz
Horácká Slavia udržela korejského sponzora KHNP, nově bude dokonce jeho logo dominovat dresům, a sestavila soběstačný tým. Tím se dost mění situace.

Tradiční derby na špatném ledu Jihlava zvládla. A co posily?

22.srpna » 24zpravy.com
V úterním vzájemném zápase mezi tradičními prvoligovımi rivaly se po řádné hrací době zrodila remíza 2:2. O tu se v 57. minutě postaral svım vyrovnáním třebíčskı útočník Robert Havlát.„Dojížděl jsem do třetiny jako poslední hráč. Martin Padrnos..

Třebíčská soupiska se plní: přibyl na ní zlínský bek Padrnos

19.května » Hokej.cz
Kádr Horácké Slavie už v tuto chvíli čítá dva brankáře, osm obránců a čtrnáct útočníků. Nejnovějším přírůstkem do sestavy je mladý bek Martin Padrnos.