Miroslav Paleček

Vztahuje se k

Koncert Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

9:42 » Praha 11
Zveme Vás ve čtvrtek 26. 4. od 20.00 hodin do KC Zahrada na koncert zpívajícího právníka Ivo Jahelky a písničkáře Miroslava Palečka.

IVO JAHELKA & MIROSLAV PALEČEK

1.dubna » Hulín
V pátek 13. dubna 2018 se v Městském kulturním centru Hulín uskuteční DVOJKONCERT. Přijďte si užít večer s písničkáři Ivo Jahelkou a Miroslavem Palečkem.

Ivo Jahelka & Miroslav Paleček

12.března » Informuji.cz
Koncert zpívajícího právníka Iva Jahelky a písničkáře Miroslava... | Praha 11 - (2018-04-26 20:00:00 - 2018-04-26 00:00:00)

Zpívající právník Ivo Jahelka napsal už 150 písní na motivy soudních případů

6.ledna » iDNES.cz
Folkový písničkář Ivo Jahelka zpívá veselé příhody ze soudních spisů už více než čtyřicet let. Nedávno zaujal například písní o kauze Čapí hnízdo, ke které prý možná dopíše další sloky. Další články k tématu: My však máme doktora, co mění víno v p...

Zpívající právník Ivo Jahelka napsal už 150 písní na motivy soudních případů

6.ledna » iRegiony Impuls
Folkový písničkář Ivo Jahelka zpívá veselé příhody ze soudních spisů už více než čtyřicet let. Nedávno zaujal například písní o kauze Čapí hnízdo, ke které prý možná dopíše další sloky.

Lidé se rozloučili s Wabim Daňkem

23.listopadu » Novinky.cz
Ve Velké obřadní síni v pražských Strašnicích se ve čtvrtek konalo poslední rozloučení s folkovým písničkářem Wabim Daňkem. Autor a původní interpret neoficiální trampské hymny Rosa na kolejích zemřel 16. listopadu po dlouhé nemoci ve věku 70 let.

Dvojkoncert Ivo Jahelky a Miroslava Palečka zazní ve Vsetíně

25.října » Kultura21.cz
V pátek 3. listopadu vystoupí v 19.00 hodin v malém sále vsetínského Domu kultury legendární písničkáři Ivo Jahelka a Miroslav Paleček, známé české folkové duo, které je zárukou příjemně stráveného večera.

Písničkář Miroslav Paleček vystoupí ve středu v pořadu Ježkárny

23.října » Mladá Boleslav
Známý písničkář Miroslav Paleček vystoupí ve středu 25. října od 19 hodin v Domě kultury v Mladé Boleslav v koncertním pořadu Ježkárny. Vstupné je 150 Kč. V předprodeji lze vstupenky koupit v Domě kultury, v infocentru a na www.evstupenka.cz.

Koncert Miroslava Palečka v KC Zahrada

5.října » Praha 11
10. října v 14.30 hodin vystoupí známý písničkář Miroslav Paleček s pořadem Ježkárny představujícím známé písně Osvobozeného divadla.

Podzimní Folkparáda nabídne opět čtyři koncerty

4.září » Mladá Boleslav
Abonentní cyklus Folkparáda nabídne ve své podzimní části tradičně čtyři koncerty, které se vždy konají od 19 hodin v Domě kultury v Mladé Boleslavi. Kapela Asonance, která hraje irskou a skotskou lidovou hudbu, tuto sérii zahájí 20. září a jako j...
Jiří Grossmann - Český komik
Miloslav Šimek - Český komik, humorista a spisovatel
Jitka Asterová - Česká herečka
Petr Nárožný - Český herec

Tato informační stránka o Miroslav Paleček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Paleček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes