15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Tereza Paulíčková

Sprint Českého poháru v Brně

Český pohár pokračoval závodem ve sprintu v Brně. V mužích vyhrál podle očekávání Tomáš Křivda, v ženách byla nejlepší Maďardka Viktoria Mag.

Tomáš Kučera získal zlato na klasice ME dorostu

Mistrovství Evropy dorostu pokračovalo v sobotu závodem na klasické trati. Zlato vybojoval starší dorostenec Tomáš Kučera, Hana Vítková a Erik Heczko přidali bronz.

Orientační běžci Olomouckého kraje zahájili na konci března sezónu

27.března » Olomoucká Drbna
V sobotu 25. března se uskutečnil závod krajského žebříčku orientačních běžců v Zdětíně, kterého se zúčastnilo celkem 357 sportovců z různých věkových kategorií. Centrem závodu byla biatlonová střelnice a závod probíhal v okolních lesích.

Orientační běžci Olomouckého kraje zahájili sezónu

27.března » Prostějov
V sobotu 25. března odstartovala sezóna orientačních běžců závodem krajského žebříčku ve Zdětíně, kterého se zúčastnilo celkem 357 sportovců všech věkových kategorií. Centrum závodu bylo na biatlonové střelnici, závodilo se v přilehlých lesích.

Tato informační stránka o Tereza Paulíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Paulíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes