Jiří Payne

Vztahuje se k

Svobodní uctili památku zakladatele Československa Aloise Rašína

18.února » Svobodní
Představitelé Svobodných v neděli 18. února v Praze uctili památku Aloise Rašína – prvorepublikového politika, uznávaného ekonoma a spoluzakladatele Československa. Sešli se před domem v Žitné ul. č. 10, Praha 2, tj. na místě, kde byl v lednu 1923...

Svobodní v médiích: iniciativa europoslance Payna, články Svobodných i dotace ve Zlíně

14.února » Svobodní
Články, zmínky či citace 7. - 14. února 2018. Novináře zaujala "jeruzalémská" iniciativa Jiřího Payna a také hrátky s letním časem. Došlo i na články Svobodných. The post Svobodní v médiích: iniciativa europoslance Payna, články Svobodných i dotac...

Europoslanec Jiří Payne chystá rezoluci o uznání Jeruzaléma za hlavní město Izraele

13.února » Židovské listy
Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) oznámil, že se chystá připravit rezoluci pro Evropský parlament o uznání Jeruzaléma za hlavní město Izraele. Zítra chce svou iniciativu prezentovat představitelům Federace židovských obcí.

RNDr. Jiří Payne

13.února » ParlamentniListy.cz
Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) chce prosadit usnesení, kterým Evropský parlament uzná Jeruzalém za hlavní město Izraele. Od poloviny ledna pro svůj návrh jedná o podpoře i mezi dalšími europoslanci napříč frakcemi i zeměmi.

Europoslanec Payne projedná s židovskou obcí svou rezoluci o uznání Jeruzaléma

13.února » Svobodní
Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) chce prosadit usnesení, kterým Evropský parlament uzná Jeruzalém za hlavní město Izraele. The post Europoslanec Payne projedná s židovskou obcí svou rezoluci o uznání Jeruzaléma appeared first on Svobodní .

Payne: Zahajme debatu o demokratickém vývoji Evropy

7.února » Svobodní
Europoslanec Svobodných Jiří Payne promluvil 6. února 2018 na plénu Evropského parlamentu k budoucnosti EU. The post Payne: Zahajme debatu o demokratickém vývoji Evropy appeared first on Svobodní .

POLITIKA: Referendum - revolver za dveřmi

31.ledna » Neviditelný Pes
Někteří politikové nabízejí falešné zboží. Tvrdí, že navrhují přímou demokracii ‚jako ve Švýcarsku‘, ale ve skutečnosti jsou to šmejdi. To, co nabízejí, je ve Švýcarsku zakázáno.

Zeman na Primě vypadal jako nadopovaný, všiml si europoslanec Svobodných

Poslanec Evropského parlamentu Jiří Payne (Svobodní) se pořádně pustil do prezidenta Miloše Zemana. V debatě na televizi Prima mu připomínal starého muže, kterého museli nadopovat, aby předvedl před kamerami přijatelný výkon.

Svobodní v médiích: o prezidentských volbách, vládě a EU

24.ledna » Svobodní
Články, zmínky či citace 17. - 24. ledna 2018. Zpravodajské i publicistické servery se zajímaly o názory Svobodných na volbu prezidenta a k dění v EU si své řekl i náš europoslanec. The post Svobodní v médiích: o prezidentských volbách, vládě a EU...

Unie porušuje tradiční evropské hodnoty, její propaganda do škol nepatří, kritizuje europoslanec

Měli by mladí lidé lépe chápat význam společných evropských hodnot? Podle Evropské komise v tom mají studenti jisté nedostatky a školy by je měly naučit lépe čelit xenofobii, populismu a dezinformacím.

RNDr. Jiří Payne

Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) vypracoval návrh usnesení, kterým Evropský parlament uzná Jeruzalém za hlavní město Izraele. Začal pro něj shánět podporu mezi dalšími poslanci EP.

Svobodní v médiích: prezidentské volby, dění v EU a zprávy z regionů

17.ledna » Svobodní
Články, zmínky či citace 10. - 17. ledna 2018. Referendum v Zubří a dění v zastupitelstvu Chebu, do toho volba prezidenta a také názory našeho europoslance na dění v EU. The post Svobodní v médiích: prezidentské volby, dění v EU a zprávy z regionů...
Petr Drulák - Politolog
Alois Rašín - První československý ministr financí
Olga Sehnalová - Česká lékařka a politička

Tato informační stránka o Jiří Payne zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Payne" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes