15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Petro Pechko

Kozlík v Plzni ovládl běh na 100 kilometrů. ‚Hranice mezi titulem a nedokončením závodu byla tenká.‘

3.dubna » iROZHLAS
Začínal se středními tratěmi na dráze, ale nyní preferuje ultramaratonské výzvy. Loni v běhu na 100 kilometrů získal na republikovém šampionátu v Plzni bronz, letos už Lukáš Kozlík vybojoval zlatou medaili. V rozhovoru pro iROZHLAS.cz prozradil, jak…

V pražském maratonu půjde i o tituly mistrů republiky – Homoláče brzdí zdraví

3.května » ČT24
O vítězství v pětadvacátém ročníku pražského maratonu budou s největší pravděpodobností opět bojovat běžci a běžkyně z Afriky, ale ve hře budou také tituly mistrů republiky. O ty by si to měli mezi muži rozdat obhájce titulu Jiří Homoláč, který ale …

Tato informační stránka o Petro Pechko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petro Pechko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes