Mike Penc

Vztahuje se k

Sněmovna reprezentantů schválila svou verzi daňové reformy

16.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Washington - Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu poměrem hlasů 227 ku 205 schválila daňovou reformu prezidenta Donalda Trumpa, která snižuje daňové zatížení podniků i fyzických...

Trump ml. během kampaně komunikoval s WikiLeaks. Přečtěte si, o čem si psali

14.listopadu » Radiožurnál
Nejstarší syn prezidenta Donalda Trumpa byl během loňské předvolební kampaně v kontaktu s WikiLeaks. Trump mladší zveřejnil komunikaci krátce poté, co na ni upozornil magazín The Atlantic.

"Miluji tuto zem," řekl Trump po vítězství v prezidentských volbách. A pak USA nesmiřitelně rozdělil

8.listopadu » Aktuálně.cz
V obecných průzkumech je Donald Trump rok od zvolení nejhůře hodnoceným prezidentem USA od druhé světové války.

Konec diplomatických sporů? Americké velvyslanectví v Turecku opět vydává víza

6.listopadu » globe24.cz
Ankara - Americké velvyslanectví v Turecku začalo v omezené míře znovu vydávat víza tureckým občanům. Očekává se, že Ankara učiní obdobný krok jako Washington.

Diplomatická roztržka u konce? Velvyslanectví USA v Turecku opět vydává víza

6.listopadu » EuroZprávy.cz
Ankara - Americké velvyslanectví v Turecku začalo v omezené míře znovu vydávat víza tureckým občanům. Očekává se, že Ankara učiní obdobný krok jako Washington.

Vlivná konzervativní glosátorka je výplodem ruských trollů

6.listopadu » A2larm
O podporovatelce Donalda Trumpa Jenně Abrams psala všechna vlivná americká média. Ve skutečnosti ale nikdo takový neexistuje. Herečka a komička Roseanne Barr před prezidentskými volbami v jednom...

Amerika míří opět do vesmíru. Tentokrát na Měsíc

27.října » ifenomen.cz
USA světu oficiálně oznámily, že se znovu chystají na Měsíc. Ještě než se první člověk dostane na Mars, chtějí poslat svou misi na Měsíc.

Trump při cestě po Asii nenavštíví demilitarizované pásmo mezi Severní a Jižní Koreou

23.října » globe24.cz
Washington - Během své listopadové cesty po Asii americký prezident Donald Trump nenavštíví demilitarizované pásmo mezi oběma Korejemi. Původně se spekulovalo, že sem zavítá.

Trump nenavštíví demilitarizované pásmo mezi Severní a Jižní Koreou

23.října » EuroZprávy.cz
Washington - Během své listopadové cesty po Asii americký prezident Donald Trump nenavštíví demilitarizované pásmo mezi oběma Korejemi. Původně se spekulovalo, že sem zavítá.

Měsíc může opět zažehnout geopolitický spor. Tentokrát kvůli surovinám

20.října » Euro.cz
Americká snaha obnovit vesmírné lety na Měsíc by mohla znamenat riziko sporu především s Čínou. Americké firmy, které chce NASA zapojit do programu, plánují těžit nerostné suroviny na Měsíci, kde se může vyskytovat i voda. To by mohlo být příčinou...

Pod povrchem Měsíce je obří tunel. Objevila ho japonská sonda

20.října » Technet.cz
Japonská vesmírná agentura JAXA odhalila na Měsíci obrovskou jeskyni, která by podle expertů mohla v budoucnu sloužit jako základna astronautů. Poskytla by jim ochranu před radiací a chránila by je také před extrémními výkyvy teplot a asteroidy. D...

Japonci objevili pod povrchem Měsíce obří tunel

19.října » Týden.cz
Japonská vesmírná agentura odhalila na Měsíci obrovskou jeskyni, která by podle expertů mohla v budoucnu sloužit jako základna astronautů. Poskytla by jim ochranu před radiací a chránila by je také před extrémními výkyvy teplot a asteroidy.

Tato informační stránka o Mike Penc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mike Penc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes