30.května » Kurzy.cz
Po návštěvě největší skládky elektroodpadu na světě v africké Ghaně, kde se ročně hromadí 250 000 tun elektrošrotu

První stopka na MS! Rakušan pyká za faul na Bukartse

12.května » Hokej.cz
Disciplinární panel světového šampionátu udělil po druhém dni turnaje první dodatečný trest: Rakouský obránce Patrick Peter si za faul na Robertse Bukartse (na snímku) nezahraje v dnešním zápase s Ruskem.

Němci se s nováčkem z Británie dlouho trápili, nakonec ale vyhráli 3:1. Lotyši přehráli Rakušany 5:2

11.května » iROZHLAS
Němci porazili na mistrovství světa v Košicích Velkou Británii 3:1. Favorit rozhodl utkání až dvěma góly v rozmezí 84 sekund třetí třetiny, kdy si proti nováčkovi elitní kategorie vypracoval rozhodující náskok. Dvě asistence si připsal Matthias Plac…

Ostrý hit na Bukartse! Rakouský bek musel do sprch

11.května » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Pro rakouského obránce Patricka Petera skončilo první utkání MS proti Lotyšsku už ve 12. minutě. Nevybíravě totiž sestřelil Lotyše Robertse Bukartse.