Miloš Petera

Vztahuje se k

Středočeská ČSSD Paroubkův návrat nyní řešit nebude

9.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Praha - Středočeská ČSSD se nyní nebude zabývat případným návratem bývalého premiéra a předsedy strany Jiřího Paroubka do strany. Důvodem je zamítavý postoj sociálních demokratů...

Středočeský kraj a Dolnoslezské vojvodství rozšiřují spolupráci

9.listopadu » prvnizpravy.cz
Středočeský kraj v zastoupení náměstka hejtmanky pro životní prostředí a zemědělství Miloše Petery se dnes zúčastnil Dolnoslezsko-českého ekonomického fóra.

Středočeský kraj a Dolnoslezské vojvodství rozšiřují vzájemnou spolupráci

7.listopadu » InfoDnes.cz
(benesovdnes.cz) Středočeský kraj v zastoupení náměstka hejtmanky pro životní prostředí a zemědělství Miloše Petery (ČSSD) a ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu Nory Dolanské se dnes zúčastnil Dolnoslezsko-českého ekonomického fóra. Zá...

Pronájem hotelu za 17 tisíc může vypadat špatně, budova je ale na samotě, hájí se Petera

Pod jeho vedením podepsal Středočeský kraj smlouvu na pronájem nového hotelu ve Vrchbělé na 17 tisíc korun měsíčně. Bývalý hejtman Miloš Petera sice připouští, že to může vypadat špatně, tehdejší krajská vláda však podle něj chtěla areál Vrchbělá ...

Věřím, že koalice bude dobře fungovat, říká Miloš Petera k novému složení rady

Před dvěma týdny se změnila středočeská koalice. K ANO v radě usedli místo zástupců ODS, STAN a Nezávislých Středočechů zástupci ČSSD s podporou komunistů. Jaké jsou vztahy v novém složení? A jaké jsou zásadní priority sociálních demokratů? Odpoví...

Josef Toman: Mám 74 953 podpisů pro boj o Hrad, na ministerstvo jsem je poslal poštou

7.listopadu » iROZHLAS
Do prezidentské volby se přihlásil další kandidát. Boje o Hrad se chce zúčastnit také analytik Josef Toman, který tvrdí, že nasbíral 74 953 podpisů.

Pronájem hotelu za 17 tisíc může vypadat špatně, budova ale stojí na samotě, hájí se exhejtman Petera

7.listopadu » iROZHLAS
Pod jeho vedením podepsal Středočeský kraj smlouvu na pronájem nového hotelu ve Vrchbělé na 17 tisíc korun měsíčně. Bývalý hejtman Miloš Petera ale rozhodnutí hájí.

Kraj zaplatil za rekreační areál téměř 300 milionů. Nový hotel v něm pronajal za 17 000 měsíčně

6.listopadu » iROZHLAS
Středočeské hejtmanství pronajalo novou budovu hotelu Relax Vrchbělá soukromé firmě Autosport Promotion za 17 000 měsíčně. Cena podobného pronájmu se přitom pohybuje od 80 do 150 tisíc korun bez DPH.

Ve stopách Davida Ratha: Středočeský kraj obnovil ochranu úřadu v podobě turniketů

2.listopadu » Náš REGION
Doby, kdy mohl do sídla Středočeského kraje v Praze kdokoli volně přijít, jsou pryč. Úřad opět postavil k oběma vchodům turnikety.
Zdeněk Syblík - Český politik
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Miloš Petera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Petera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes