Osvěta o antidopingu: Hradečtí mládežníci prošli testy i seminářem

Dopingová kauza Hradce Králové z jarního play off mužské extraligy hýbala a stále ještě trochu hýbe hokejovým prostředím. Pozitivem ovšem je, že spustila řadu vzdělávacích akcí, a to nejen pro seniorské týmy.

Aby se neopakoval jarní skandál. Hradečtí mládežníci prošli testy i seminářem

25.října » Hokej.cz

Rumpál vyhráli Čechová a Jonáš

Třídenní závody s názvem Rumpál uspořádal oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Centrum bylo v areálu fotbalového hřiště v Přečkovicích.

Fyzická příprava v OB – část 1

11.dubna » RUN magazine
Není mnoho sportů, kde je charakter fyzického výkonu u jednotlivých disciplín tak rozdílný. Orienťácký sprint se od klasiky výrazně liší, přesto mohou být stejní závodníci úspěšní v obou disciplínách. Co fyzička nejen orienťáka vyžaduje a jak ji nat…

Klubový titul pro OK 99 Hradec Králové

Mistrovská sezóna roku 2022 v orientačním běhu byla zakončena Mistrovstvím a Veteraniádou ČR klubů v Hajnici. Klubový titul vybojoval tým OK 99 Hradec Králové.

V Křižánkách vyhráli Chaloupská a Petržela

28. ročník H.S.H Vysočina cup uspořádali pořadatelé z SK Chrast v Křižánkách. V mužích vyhrál Jan Petržela, v ženách Barbora Chaloupská.

Víkend v Plzni: M ČR v nočním a závěr Českého poháru

KOS Slavia Plzeň pořádá v sobotu Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu a v neděli závěrečný závod Českého poháru.

M ČR klubů vyhrála štafeta SK Žabovřesky

Mistrovství ČR klubů se běželo v Kobylé nad Vidnávkou. Titul vybojoval tým SK Žabovřesky před OK Lokomotiva Pardubice a OK 99 Hradec Králové.

Štafetové tituly obhájily týmy OK 99 a SK Žabovřesky

V Kobylé nad Vidnávkou proběhlo Mistrovství ČR štafet. Tituly z loňského roku obhájili muži SK Žabovřesky a ženy OK 99 Hradec Králové.

Mistrovství ČR štafet a klubů

O víkendu se uskuteční klubový vrchol sezóny - Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet a klubů. Pořadatelem je Orientační běh Opava.

Tato informační stránka o Jan Petržela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Petržela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes