Marek Podhora

Vztahuje se k

Listopad a prosinec v Klášterech Český Krumlov budou ve znamení výstavy Anděl Páně 2

9.listopadu » iRegiony Impuls
Pohádka Anděl Páně 2 se vrátila na místo, kde ji v roce 2016 režisér Jiří Strach natáčel – do malebného Českého Krumlova.

Jihočeské památky letos navštívilo 1,2 milionu lidí. Krumlov je na maximu

7.listopadu » iRegiony Impuls
Na jihočeské hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu dorazilo v letošní sezoně ještě více lidí než v rekordním loňském roce. Někde pokračují zimní prohlídky. Na Červené Lhotě příští léto vypustí rybník, na věži Jakobínka v Rožmberku n...

Martin na bílém koni přijede do Třeště

7.listopadu » iRegiony Impuls
Město Třešť Vás zve na Svatomartinskou jízdu městem, která se uskuteční v neděli 12.11. v 16:30 hod. od fary kostela sv. Martina.

V Písku má vzniknout parkovací dům. Lidé z okolí jsou proti

1.listopadu » iRegiony Impuls
Parkovací dům s 246 místy má vyřešit problém s nedostatkem míst pro auta v centru Písku. Město ho plánuje postavit v proluce na rohu ulic Komenského a Žižkova naproti poště. Nahradí současné provizorní parkoviště s dnes již nevyhovující kapacitou ...

Obyvatelé Jindřichova Hradce chtějí mít z ruin u zámku městský pivovar

26.října » iRegiony Impuls
Pivovar a pivnice, divadlo, multifunkční sál, ale také pěstírna konopí. To je část návrhů, které se sešly na radnici v Jindřichově Hradci. Ptala se, jak využít bývalý zámecký pivovar, který v roce 2011 vyhořel.

Soud zamítl vrácení rekreačního areálu u Lipenské přehrady cisterciákům

25.října » iRegiony Impuls
Cisterciácké opatství ve Vyšším Brodě prohrálo soud o vrácení pozemků včetně rekreačního objektu a sportoviště v Přední Výtoni u Lipenské přehrady. O nemovitý majetek cisterciáci žádali neúspěšně pozemkový úřad v rámci církevních restitucí.

44. Těšínský jazzový festival

12.října » iRegiony Impuls
Těšínský jazzový festival je regionálním festivalem dvou příhraničních měst Český Těšín a Cieszyn a zároveň jednou z nejvýznamnějších a ojedinělých hudebních událostí příhraniční oblasti Těšínského Slezska, který svému mezinárodnímu publiku každor...

Zpoplatnění Šumavy si neumím představit, říká lídr jihočeské ODS

10.října » iRegiony Impuls
Pokud po volbách dostane možnost, lídr jihočeské kandidátky ODS Jan Zahradník zkusí znovu otevřít zákon o ochraně přírody. Chce, aby bylo ve výjimečných případech možné na Šumavě zasáhnout i tam, kde to nyní nelze.

Od července do září startoval vrtulník záchranářů ke 32 nočním zásahům

9.října » iRegiony Impuls
Těžký armádní vrtulník létá k pacientům do všech koutů jižních Čech od ledna ze základny v Bechyni na Táborsku. Přes počáteční kritiku ze strany Jihočeského kraje pokrývá letecká záchranka bez problémů celou oblast. Horší časy doletu v řádu minut ...

Dluhy číhají na každého, říká ředitelka neziskové organizace

7.října » iRegiony Impuls
Barbora Čechová šéfuje osm let neziskové organizaci Theia. Pomáhají lidem, kteří potřebují pomoc v krizi. Jejich nejčastějším problémem jsou dluhy.

S dopravními stavbami se nikdy všem nezavděčíme, říká lídr STAN v kraji Švec

5.října » iRegiony Impuls
Na radnici v Lišově šéfuje už sedm let. Usadil se také na krajském úřadě jako radní pro dopravu. Teď Jiří Švec usiluje i o poslanecké křeslo jako lídr kandidátky Starostů a nezávislých.

Lesníci na Šumavě uzavřeli turistické cesty u Schwarzenberského kanálu

2.října » iRegiony Impuls
Některé z turistických stezek v okolí Schwarzenberského kanálu na Šumavě jsou od 2. října uzavřené. Lesníci tam budou odstraňovat stromy popadané při srpnové vichřici. Uzavřena zůstává také Medvědí a Hraniční stezka.

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes