Marek Podhora

Vztahuje se k

Rodiče v Českých Budějovicích chtějí u škol více míst pro auta

5.ledna » iRegiony Impuls
Podle průzkumu českobudějovického magistrátu narůstá stále víc dopravy do škol osobními auty. Školy tak řeší, kde zaparkují rodiče, kteří vozí děti na vyučování. Současná kapacita nestačí.

Do energobloku v Přísečné mají jezdit jen kamiony. Lidé se bouří

19.prosince » iRegiony Impuls
Výhradně automobilovou dopravou chce obsluhovat energoblok v Přísečné u Českého Krumlova jeho majitel. Počítá s 50 jízdami nákladních aut denně. Záměr zveřejnil v projektu, který se teď posuzuje v řízení k vlivu na životní prostředí EIA. Kraj má z...

V Budějovicích končí jízdenka za 13 korun, začnou platit nové jízdní řády

30.listopadu » iRegiony Impuls
Jízdné v českobudějovické MHD čeká zásadní změna. S nástupem nových jízdních řádů 10. prosince se přestanou prodávat jízdenky za třináct korun na 20 minut. Na některých linkách dopravní podnik omezí provoz.

První adventní víkend se koná v Jindřichově Hradci festival betlémů

24.listopadu » iRegiony Impuls
Druhý ročník přehlídky Jindřichohradecké JINoHRÁtky aneb Dejte děti do jeslí představí první adventní víkend práci 14 betlemářů z celé České republiky i ze Slovenska a na Masarykově náměstí se slavnostně rozzáří v sobotu 2. prosince v 17.00 hodin ...

Soud zamítl žalobu šumavského parku, Kreuziger mu nemusí prodat pozemky

22.listopadu » iRegiony Impuls
Bývalému cyklokrosaři Romanu Kreuzigerovi staršímu se otevřela cesta k částečné obnově vesničky Zhůří na Šumavě. Odvolací senát Krajského soudu v Plzni zamítl žalobu národního parku, který se domáhal práva na nákup pozemků, kde dříve ves stála.

Listopad a prosinec v Klášterech Český Krumlov budou ve znamení výstavy Anděl Páně 2

9.listopadu » iRegiony Impuls
Pohádka Anděl Páně 2 se vrátila na místo, kde ji v roce 2016 režisér Jiří Strach natáčel – do malebného Českého Krumlova.

Jihočeské památky letos navštívilo 1,2 milionu lidí. Krumlov je na maximu

7.listopadu » iRegiony Impuls
Na jihočeské hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu dorazilo v letošní sezoně ještě více lidí než v rekordním loňském roce. Někde pokračují zimní prohlídky. Na Červené Lhotě příští léto vypustí rybník, na věži Jakobínka v Rožmberku n...

Martin na bílém koni přijede do Třeště

7.listopadu » iRegiony Impuls
Město Třešť Vás zve na Svatomartinskou jízdu městem, která se uskuteční v neděli 12.11. v 16:30 hod. od fary kostela sv. Martina.

V Písku má vzniknout parkovací dům. Lidé z okolí jsou proti

1.listopadu » iRegiony Impuls
Parkovací dům s 246 místy má vyřešit problém s nedostatkem míst pro auta v centru Písku. Město ho plánuje postavit v proluce na rohu ulic Komenského a Žižkova naproti poště. Nahradí současné provizorní parkoviště s dnes již nevyhovující kapacitou ...

Obyvatelé Jindřichova Hradce chtějí mít z ruin u zámku městský pivovar

26.října » iRegiony Impuls
Pivovar a pivnice, divadlo, multifunkční sál, ale také pěstírna konopí. To je část návrhů, které se sešly na radnici v Jindřichově Hradci. Ptala se, jak využít bývalý zámecký pivovar, který v roce 2011 vyhořel.

Soud zamítl vrácení rekreačního areálu u Lipenské přehrady cisterciákům

25.října » iRegiony Impuls
Cisterciácké opatství ve Vyšším Brodě prohrálo soud o vrácení pozemků včetně rekreačního objektu a sportoviště v Přední Výtoni u Lipenské přehrady. O nemovitý majetek cisterciáci žádali neúspěšně pozemkový úřad v rámci církevních restitucí.

44. Těšínský jazzový festival

12.října » iRegiony Impuls
Těšínský jazzový festival je regionálním festivalem dvou příhraničních měst Český Těšín a Cieszyn a zároveň jednou z nejvýznamnějších a ojedinělých hudebních událostí příhraniční oblasti Těšínského Slezska, který svému mezinárodnímu publiku každor...

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes