Marek Podhora

Vztahuje se k

Kvůli srpnové vichřici budou na Šumavě zavřené některé stopy pro běžkaře

22.září » iRegiony Impuls
Srpnová vichřice poničila na Šumavě 120 tisíc kubíků dřeva v místech, kde se smí těžit, další tisíce kubíků pak zetlejí v bezzásahových oblastech. Některé úseky turistických tras se nepodaří otevřít ani do napadnutí prvního sněhu. Odklízení škod t...

Lékaři si novou chirurgii chválí, z operačních sálů vidí do přírody

22.září » iRegiony Impuls
Pacienti chirurgického oddělení českobudějovické nemocnice si zvykají na novou adresu. Jeho tři lůžkové stanice i JIP sídlí v centrálním pavilonu akutní medicíny. Úpravy stály 28 milionů korun.

Budějovičtí ochotníci mají Cenu města, diváky zvou na čtyři představení

20.září » iRegiony Impuls
Ochotníci z Divadelního spolku J. K. Tyl převzali v obřadní síni radnice Cenu města za rok 2016. Od roku 1952, kdy se datuje novodobá historie jejich souboru, nabídli celkem 257 inscenací. Teď dokončují komedii i pohádku.

U Malše v Budějovicích zakotvila kavárna. Možná spustí podnikání u řek

19.září » iRegiony Impuls
Před několika dny usadil stotunový jeřáb na slepé rameno Malše v Českých Budějovicích plovoucí kavárnu s názvem Vlnna. Ta může být jedním z impulzů, jak nastartovat podnikání na řekách ve městě.

Budějovické Piano má hrubou podobu, na jaře se začnou stěhovat nájemci

18.září » iRegiony Impuls
Duben příštího roku je podle investora českobudějovického administrativního centra Piano konečný termín stavby na rohu ulic Mánesova a Lidická. Minulý týden představila firma Expandia novinářům a zájemcům o pronájmy hrubý skelet. Fasáda bude podob...

Nová Masarykova busta je z pryskyřice. Původní bronzovou ukradl zloděj

18.září » iRegiony Impuls
Do parku před Základní a Mateřskou školu T.G. Masaryka v českobudějovické čtvrti Nové Vráto se vrátila busta prvního československého prezidenta. Tu původní z poloviny 90. let minulého století ukradl zloděj v roce 2014.

V Metropolu pořádal Schel akce na hraně. Cimrmani tam pak měli zákaz

17.září » iDNES.cz
Byl organizátorem prvních českobudějovických beatových festivalů, iniciátorem spousty kulturních aktivit, dlouholetým ředitelem Metropolu. Sbírá výtvarné umění, s manželkou Alenou vedou komorní galerii. Renesanční člověk Jaromír Schel.

Ve speciální kuchyňce si nevidomí zkusí upéct i perník

16.září » iRegiony Impuls
V českobudějovickém Tyfloservisu otevřeli cvičnou kuchyni pro nevidomé. Jejím cílem je, aby se v ní lidé s handicapem naučili bezpečně vařit a pomohlo jim to v dalším samostatném životě.

Na jih Čech přijeli přední instagrameři. Svými fotkami propagovali kraj

13.září » iRegiony Impuls
Nejsledovanější instagrameři z celého Česka přijeli na tři dny na jih Čech a díky fotografiím představili region až stovkám tisíc lidí. Navštívili Koh-i-noor nebo zámeček Mitrowicz.

Nový Jičín připravil Den sociálních služeb

12.září » iRegiony Impuls
Na středu 13. září připravuje město Nový Jičín už osmý ročník Dne sociálních služeb. Na Masarykově náměstí se od 10 do 16 hodin představí 25 organizací, které nabízejí okolo tří desítek sociálních a zdravotních služeb. V 15 hodin bude vyhlášen Dob...

První mikrojesle v kraji berou i půlroční děti. Otevřeli je v Milevsku

12.září » iRegiony Impuls
Pětačtyřicetiletá Lenka Bečková založila v Milevsku na Písecku mikrojesle pro děti od půl roku. Jsou jediné v Jihočeském kraji. Díky dotacím z Unie v nich rodiče neplatí školné.

Bývalí zaměstnanci e-shopu levneelektro.cz stále čekají na mzdy

11.září » iRegiony Impuls
Pracovníci již neexistujícího internetového obchodu čekají už přes rok na poslední výplaty. Společnost Elektra PV z Českých Budějovic, která e-shop provozovala, ukončila činnost loni v létě. Lidé si stěžují na práci insolvenční správkyně.

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes