Nair Quintana

Vztahuje se k

Colombia Oro y Paz slaví úspěch

12.února » RoadCycling.cz
První ročník kolumbijského etapového závodu Colombia Oro y Paz byl velkým úspěchem nejen sportovním, ale i pořadatelským. Atmosféra a divácký zájem zaujal po celém světě a nemuselo by to trvat dlouho a závod by mohl postoupit z 1. kategorie výše.

Velká návrat. ‚Neporazitelný‘ Valverde po vážném zranění na Tour opět vítězí

2.února » Lidovky.cz
Od jeho vážného zranění uběhlo 215 dní. „Měl jsem koleno rozříznuté jako meloun,“ vyprávěl Alejandro Valverde po první etapě loňské Tour, kdy na vlhké vozovce narazil do ochranného plotu. Leč začátkem nové sezony už nezdolný Španěl opět vítězí. A ...

Landa chce na Tour de France

14.prosince » RoadCycling.cz
Mikel Landa má o příští sezóně jasno, chce se postavit na start Tour de France a zkusit ji vyhrát. A je pro to schopný nerespektovat nařízení týmu.

Froomův sraz s historií. Bude mít všechny tituly Grand Tour?

14.prosince » iDNES.cz
Ve chvíli, kdy organizátoři Gira odhalili při prezentaci v Miláně veškeré detaily ročníku 2018, zablikala na Twitteru zpráva Chrise Frooma: „Ano, pojedu příští Giro.“ Vzápětí se na oficiálním účtu Gira pro změnu objevilo: „To je ale překvapení: Fr...

Unzue chce střídat závodníky na Grand Tours

9.listopadu » RoadCycling.cz
Eusebio Unzue, šéf týmu Movistar, přednesl svou myšlenku, že by se na závodech Grand Tours mohli střídat domestici a nemuseli by všichni cyklisté objet celý třítýdenní závod.

Movistar řeší přetlak lídrů

22.října » RoadCycling.cz
Španělský Movistar má pro příští sezónu celkem příjemný problém - tři lídry na velké závody. Rozdělení rolí Naira Quintany, Mikela Landy a Alejandra Valverdeho bude největším úkolem vedení týmu v zimní přestávce.

Porážel Contadora i Quintanu. Teď americký pitbul v osmadvaceti končí

6.září » iDNES.cz
V jednadvaceti porážel Mikela Landu i Romaina Bardeta. V pětadvaceti vyhrál generálku před Tour de France – závod Critérium du Dauphiné, kde porazil Alberta Contadora. Do světa velké cyklistiky vtrhl jako uragán. Ale také v ní skončil dříve, než m...

Favorité Vuelty

18.srpna » RoadCycling.cz
Poslední třítýdenní závod sezóny startuje v sobotu ve francouzském Nimes. A zde se sejde i početná skupina favoritů v čele s Chrisem Froomem, vítězem Tour de France.

Vuelta 2017: Pole překypující favority a Contadorova rozlučka

18.srpna » ČT24
Je to velmi prestižní pole závodníků. Tři bývalí vítězové, čtyřnásobný král Tour de France a spousta mladých talentů jsou ve startovní listině letošní Vuelty. Kdo z nich se v Madridu za tři týdny postaví na vítězné pódium poslední Grand Tour sezony?

Kdo bude lídrem Astany? Aru míří do UAE

16.srpna » RoadCycling.cz
Na letošním přestupovém trhu by ještě mohlo dojít k zásadním změnám. Podle webu Cycling Weekly totiž Fabio Aru odchází z Astany do UAE.

Amstrong vysílá během Tour vlastní podcast. A lidi jeho pohled na věc zajímá

23.července » Lidovky.cz
Je libo postřehy muže, který nejslavnější cyklistický závod nejprve roky ovládal, ale pak jej pošpinil dopingovou kauzou nebývalých rozměrů? Lance Armstrong, vzývaný i proklínaný, se zase přibližuje svému osudovému klání. Nyní jako glosátor Tour d...

Velký třesk. Landa míří do Movistaru? Quintana je (před ním) na útěku?

21.července » iDNES.cz
Odejde Nairo Quintana do týmu Sky? A Mikel Landa naopak do Movistaru? A co předvede nový silný hráč na cyklistickém trhu, tým Emirates, s rozpočtem navýšeným na 30 milionů dolarů? Další články k tématu: Na Izoardu vládl Barguil. Froome odolal všem...

Tato informační stránka o Nair Quintana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nair Quintana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes