Iveta Radičová

Vztahuje se k

V Británii zemřel jeden z posledních československých letců

4.ledna » Týden.cz
V Londýně ráno zemřel Ivan Otto Schwarz, jeden z posledních československých veteránů druhé světové války. Bylo mu 94 let. Oznámil to podle serveru Sme.sk slovenský velvyslanec v Británii Ľubomír Rehák.

V Londýně zemřel Ivan Otto Schwarz, palubní střelec bombardéru Liberator 311

4.ledna » Echo24.cz
V Londýně ráno zemřel Ivan Otto Schwarz, jeden z posledních československých veteránů druhé světové války. Bylo mu 94 let. Oznámil to podle serveru Sme.sk slovenský velvyslanec v Británii Ľubomír Rehák.

V Británii zemřel jeden z posledních československých válečných letců

4.ledna » Novinky.cz
V Londýně ve čtvrtek ráno zemřel Ivan Otto Schwarz, jeden z posledních československých veteránů druhé světové války. Bylo mu 94 let. Oznámil to podle serveru Sme.sk slovenský velvyslanec v Británii Ľubomír Rehák.

V Londýně zemřel jeden z posledních československých válečných letců Ivan Otto Schwarz. Bylo mu 94 let

4.ledna » info.cz
V Londýně dnes ráno zemřel Ivan Otto Schwarz, jeden z posledních československých veteránů druhé světové války. Bylo mu 94 let. Oznámil to podle serveru Sme.sk slovenský velvyslanec v Británii Ľubomír Rehák.

V Británii zemřel jeden z posledních čs. válečných letců

4.ledna » ČeskéNoviny.cz
Londýn;Bratislava - V Londýně dnes ráno zemřel Ivan Otto Schwarz, jeden z posledních československých veteránů druhé světové války. Bylo mu 94 let. Oznámil to podle serveru Sme.sk slovenský...

Slovenská expremiérka: Na voliče zapůsobilo předvolební varování před krajní pravicí

6.listopadu » Radiožurnál
Lídr slovenské ultrapravice a župan banskobystrického kraje Marian Kotleba prohrál víkendové volby. Výsledky překvapily i Ivetu Radičovou, socioložku a bývalou slovenskou premiérku.

Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 39 – Volby, které (ne)byly

17.října » ParlamentniListy.cz
Před osmi lety – a zdá se to při pohledu do zpětného zrcátka skoro jak půlstoletí – se měly odehrát volby do Poslanecké sněmovny. Konkrétně v pátek 9. a sobotu 10. října 2009. Mělo se jednat o předčasné volby, které by zkrátily páté volební období...

Křesťan a demokracie

17.října » Katolický týdeník
Jak posílit demokracii v nejisté době? Co mohou křesťané, zvláště křesťanští politici, udělat pro posílení demokracie? Nad těmito otázkami se zamýšlí Iveta Radičová, bývalá slovenská premiérka, která minulý týden přednášela v Praze na konferenci F...

Slovenská expremiérka Radičová varovala před nepředvídatelnými populisty

10.října » globe24.cz
Praha - Na konferenci Forum 2000 v Praze dnes vystoupila bývalá premiérka Slovenska Iveta Radičová. Politiku v zemích střední Evropy podle ní ovládají nečitelné populistické strany.

Nenávidět Čechy, Romy nebo uprchlíky? Expremiérka Radičová varovala před nepředvídatelnými populisty

10.října » EuroZprávy.cz
Praha - Na konferenci Forum 2000 v Praze dnes vystoupila bývalá premiérka Slovenska Iveta Radičová. Politiku v zemích střední Evropy podle ní ovládají nečitelné populistické strany.

Forum 2000: Expremiérka Radičová varovala před nepředvídatelnými populisty

10.října » Deník.cz
Politiku v zemích střední Evropy ovládají nečitelné populistické strany. Řekla to dnes bývalá premiérka Slovenska Iveta Radičová během diskuse o budoucnosti regionu, která byla součástí konference Forum 2000.

Expremiérka Radičová varovala před nepředvídatelnými populisty

10.října » ČeskéNoviny.cz
Praha - Politiku v zemích střední Evropy ovládají nečitelné populistické strany. Řekla to dnes bývalá premiérka Slovenska Iveta Radičová během diskuse o budoucnosti regionu, která byla...

Tato informační stránka o Iveta Radičová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iveta Radičová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes