Magda Radostová

Vztahuje se k

Papu Papua za lidojedy

20.února » Chrudimka.cz
27. února 2019 - Společenský dům Slatiňany The post Papu Papua za lidojedy appeared first on Chrudimka .

Vietnam s vůní koriandru

15.ledna » ČRo Regina
Jak se slaví ve Vietnamu svátky? Mají tam vánoční stromky? A dávají si lidé dárky jako my? To vše a spoustu dalšího se dozvíte na setkání s Magdou Radostovou v Klubu cestovatelů Praha. V pondělí 15. ledna od 18:30, Masarykovo nábřeží 22.

Země s pohnutým osudem odhalí své krásy i strasti

9.listopadu » Karlovarský deník
Ostrov - Vietnam, země mnoha chutí a vůní. A právě o tomto kusu země bude v Městské knihovně Ostrov beseda nesoucí název Vietnam. Přednášku povede cestovatelka, fotografka a průvodkyně Magda Radostová.

Vietnamské oslavy Nového roku v Klatovech

8.listopadu » Plzeň.cz
Tết je absolutně nejdůležitějším svátkem ve Vietnamu. Až na malé výjimky oslavy připadají na stejný den jako čínský Nový rok. A protože už samotné slovo vyvolává zvědavost a zvídavost, tu nejkvalifikovanější odpověď dostanou zájemci už ve čtvrtek ...

Vietnam ze severu na jih

1.listopadu » Vivarista.sk
KOLEM SVĚTA - cyklus cestovatelských přenášek Uvádí Karel Wolf == Poznejte zemi, o které jste možná slyšeli, ale také mnohé nevěděli. Přijďte a dozvíte se, kdo jsou Hmongové, kde najdete Sapu, Ninh Binh nebo Halong Bay. Zážitkem jsou i nedělní trh...

Magda Radostová: Vietnam - skrytá země

16.března » Chrudimka.cz
87. Cestovatelský večer , který se uskuteční v úterý 21. března 2017 od 19 hodin ve Společenském domě Slatiňany. Magda Radostová vás během vyprávění o své cestě po Vietnamu seznámí s nádhernou barevnou krajinou plnou protikladů.

Tato informační stránka o Magda Radostová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magda Radostová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes