Aleš Rajchl

Vztahuje se k

Mýty o ovoci a zelenině: mohou být i škodlivé

11.března » Bydlet.cz
Jez ovoce a zeleninu, budeš zdravý. To slýchá už odmalička každé dítě. Jsou ale tyto potraviny skutečně tak prospěšné, jak se říká? Odborníci vyvracejí ty největší mýty!

Vyvracíme největší mýty o ovoci a zelenině: Mohou být i škodlivé!

11.března » tn.cz
Jez ovoce a zeleninu, budeš zdravý. To slýchá už odmalička každé dítě. Jsou ale tyto potraviny skutečně tak prospěšné, jak se říká? Odborníci vyvracejí ty největší mýty!

Proč dávat jogurt do mikrovlnky aneb Co všechno s těmito přístroji dokážete?

24.listopadu » Proženy.cz
Mikrovlnná trouba nechybí asi ve skoro žádné domácnosti. Dokáže velmi usnadnit ohřev jídel, ale i zastat obrovský kus práce při vaření. Už vám ta vaše stará dosluhuje nebo si ji hodláte teprve pořizovat? Pak výběr nové mikrovlnky založte hlavně na...

Kupujete konzervované potraviny? A nebojíte se?

22.září » ČRo 2 - Praha
Nejde ale jen o klasické konzervy, ale o jakoukoli potravinu, která má prodluženou trvanlivost. Neztratí ale konzervací to nejdůležitější, co v sobě vlastně má?

Test mražené zeleniny: hrášek, pórek, celer, nebo led s příměsí mrkve?

17.února » iDNES.cz
I uprostřed zimy si můžete uvařit pořádnou zeleninovou polévku. Stačí v obchodě vybrat mraženou zeleninu, ne jenom sáček promrzlé drti a ledu. MF DNES nechala otestovat dvanáct vzorků mražené zeleniny, která je u nás běžně k dostání. Další články ...

Kuřáci by měli jíst hodně ovoce a zvýšit příjem vitaminu C nad běžné hodnoty

22.ledna » Český rozhlas
Kouříte a nejíte čerstvé ovoce a zeleninu? Zahráváte si. A jestli se to pak snažíte dohnat kompoty, tak doslova pozdě bycha honíte. Po prá měsících už v nich totiž moc vitaminu nezůstane.

Tato informační stránka o Aleš Rajchl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Rajchl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes