Aleš Rajchl

Vztahuje se k

Proč dávat jogurt do mikrovlnky aneb Co všechno s těmito přístroji dokážete?

24.listopadu » Proženy.cz
Mikrovlnná trouba nechybí asi ve skoro žádné domácnosti. Dokáže velmi usnadnit ohřev jídel, ale i zastat obrovský kus práce při vaření. Už vám ta vaše stará dosluhuje nebo si ji hodláte teprve pořizovat? Pak výběr nové mikrovlnky založte hlavně na...

Kupujete konzervované potraviny? A nebojíte se?

22.září » ČRo 2 - Praha
Nejde ale jen o klasické konzervy, ale o jakoukoli potravinu, která má prodluženou trvanlivost. Neztratí ale konzervací to nejdůležitější, co v sobě vlastně má?

Test mražené zeleniny: hrášek, pórek, celer, nebo led s příměsí mrkve?

17.února » iDNES.cz
I uprostřed zimy si můžete uvařit pořádnou zeleninovou polévku. Stačí v obchodě vybrat mraženou zeleninu, ne jenom sáček promrzlé drti a ledu. MF DNES nechala otestovat dvanáct vzorků mražené zeleniny, která je u nás běžně k dostání. Další články ...

Kuřáci by měli jíst hodně ovoce a zvýšit příjem vitaminu C nad běžné hodnoty

22.ledna » Český rozhlas
Kouříte a nejíte čerstvé ovoce a zeleninu? Zahráváte si. A jestli se to pak snažíte dohnat kompoty, tak doslova pozdě bycha honíte. Po prá měsících už v nich totiž moc vitaminu nezůstane.

Tato informační stránka o Aleš Rajchl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Rajchl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes