Vít Rajtšlégr

Vztahuje se k

První výměna radních v Jihomoravském kraji. Zdravotnictví převezme ANO

2.března » iDNES.cz
Poprvé od voleb Jihomoravský kraj zažívá personální změny. Pomalá příprava koncepce zdravotnictví stála místo radního Igora Chlupa. Resort od ČSSD získalo hnutí ANO, povede jej „akčnější“ Milan Vojta. Další články k tématu: Výlet na zápas Sparty s...

První výměna radních v Jihomoravském kraji. Zdravotnictví převezme ANO

2.března » iRegiony Impuls
Poprvé od voleb Jihomoravský kraj zažívá personální změny. Pomalá příprava koncepce zdravotnictví stála místo radního Igora Chlupa. Resort od ČSSD získalo hnutí ANO, povede jej „akčnější“ Milan Vojta.

Jihomoravský kraj má dva nové radní. Předešlé nahradili jejich spolustraníci

2.března » Moderní Brno
Dva nové radní má od čtvrtka Rada Jihomoravského kraje. Sociálního demokrata Igora Chlupa a Miloslava Kubáska z hnutí ANO vystřídali na postech uvolněných radních jejich spolustraníci Vít Rajtšlégr ze sociální demokracie a Milan Vojta z hnutí ANO.

Jihomoravský kraj má dva nové radní. Předešlé nahradili jejich spolustraníci

1.března » Brněnský deník
Brno – Dva nové radní má od čtvrtka Rada Jihomoravského kraje. Sociálního demokrata Igora Chlupa a Miloslava Kubáska z hnutí ANO vystřídali na postech uvolněných radních jejich spolustraníci Vít Rajtšlégr ze sociální demokracie a Milan Vojta z hnu...

Chtějí vést obec i pracovat pro kraj. Dělat to zodpovědně nejde, tvrdí opozice

22.listopadu » Blanenský deník
Blanensko – Pro kraj na plný úvazek. S tímto heslem se před čtyřmi lety pokoušel blanenský místostarosta Jiří Crha (ODS) zabodovat v krajských volbách. Tehdy dosáhl jen na post řadového zastupitele. Teď je však už pozapomenutý slogan aktuální. Crh...

Online rozhovor: na otázky čtenářů odpoví starosta obce Ráječko Vít Rajtšlégr

24.září » Blanenský deník
Ráječko - Vít Rajtšlégr je starostou v obci Ráječko. Mezi lety 2008 a 2012 působil jako zastupitel Jihomoravského kraje a vnášel do politiky regionu své bohaté zkušenosti z komunální úrovně.

Žáci ze základní školy v Ráječku se budou učit v nové přírodní učebně

22.června » Blanenský deník
Ráječko – Proměnit fádní školní zahradu v místo, kde bude pro žáky radost se učit. To má v plánu vedení základní a mateřské školy v Ráječku.
ČSSD - Přední levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Vít Rajtšlégr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Rajtšlégr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes