Natálie Řehořová

Vztahuje se k

Kočičí hra - recenze Jaroslava Korečka

23.října » Chrudimské noviny
Klicperovo divadlo z Hradce přivezlo hru maďarského autora Istvána Orkkényho Kočičí hra. Klicperovo divadlo vyčnívá nad ostatními oblastními divadly. Jeho bývalý dlouholetý ředitel vybudoval výborný soubor. Kočičí hra měla na národním s Danou Medř...

RECENZE: Svižnou komedii nabízí taková normální rodinka Natálie Kocábové

30.září » iDNES.cz
Od nedávné novinky Švandova divadla Pohřeb až zítra se diváci dočkají docela svižné komedie s dobře pointovanými dialogy. Další články k tématu: Pohřeb až zítra? Psala jsem o své rodině, přiznává Natálie Kocábová

Hodnocení uživatelů: Kati (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 60 % [Erezka]

9.května » i-divadlo.cz
Poručík z Inishmooru na Kladně se mi líbil podstatně víc. Také jsem ho viděla dříve, což je možná důvod, proč mě hradečtí Kati příliš nenadchli. Jak je tu již uvedeno, pointa je hodně podobná.

Hodnocení uživatelů: Kati (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 80 % [Mandevillek]

25.dubna » i-divadlo.cz
Hra mi přijde dobrá, jen místy trochu rozvláčná a videu není z některých míst moc rozumět. Scéna vypadá moc dobře. Pointa je sice trochu podobná Poručíkovi z Inishmooru, ale to asi nevadí :)

RECENZE: Kati jsou skvělá komedie, Fričovi se ale v Hradci trochu tříští

14.března » iRegiony Impuls
Slavný britský dramatik Martin McDonagh je nehynoucí jistotou a jeho zatím poslední novinka Kati je mistrovskou hrou o mnoha patrech. Po pražském Činoherním klubu a Jihočeském divadle ji do repertoáru zařadilo hradecké Klicperovo divadlo.

Tato informační stránka o Natálie Řehořová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natálie Řehořová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes