Vilém Rubeš

Vztahuje se k

„Do Ostravy doputoval Amadeus. Ale i Troška“

0:38 » MEDIAR
Radovat se můžou v Action Please, videa pro ostravskou univerzitu zabodovala. Následuje Blažek se svým filmem z Portugalska. Naopak DDB spotem pro Rossmann katy neoslovila.

„Headline Créme Bonjour to natřel všem videím“

12.března » MEDIAR
Reklamní katovnu tentokrát vyhrává VCCP s kampaní pro Créme Bonjour, následuje Kaspen s Monetou pro živnostníky. Kampaň na Margot od JWT katy do exotiky nepřenesla.

„Když vlastní chuť Pečeti, chci Bizona s růží“

5.března » MEDIAR
Tentokrát to bylo těsné. U reklamních katů se o první místo dělí Studentská pečeť od Zaraguzy s venkovní kampaní Zonky. Následuje narozeninová kampaň Netboxu.

„Přechod od Trojana se T-Mobilu zřejmě povede“

26.února » MEDIAR
U reklamních katů vyhrává Saatchi & Saatchi s novou sérií pro T-Mobile, těsně následován kampaní McCannu pro Vodafone. Spojení smetanových krémů se zoo naopak propadlo.

„Za #vednevnoci dávám Coca-Cole zlatou“

19.února » MEDIAR
McCann zabodoval s reklamou na Coca-Colu. Zaujal i nápad Triadu na pohodu navozující video Kingswoodu. Naproti tomu Mall.cz olympijskou kampaní reklamní katy neoslovili.

Marek Hlavica z AKA: Makáním proti proudu dějin

8.února » MarketingSales
Tak už to vypadá, že se Vilém Rubeš stává předním odborníkem na otázku "Co by AKA neměla dělat?" (viz MSM 6/2018 s. 7). To je ve velké konkurenci podobně naladěných mudrců nemalá ambice.

Wanted Viléma Rubeše: Třikrát větší Bangladéš

8.února » MarketingSales
Asociace komunikačních agentur (AKA) se pochlubila, že reklama je významný sektor. Podle ní se proinvestovalo v čistém 150 miliard. Prý třikrát více, než dokázal průmysl textilní.

Marek Hlavica z AKA: Férový tendr není (na) pendrek

8.února » MarketingSales
Komentář Viléma Rubeše (MSM 4/2018 s. 6) na adresu Férového tendru byl trefný. Jen kdyby z něj nezaznívalo: proč marnit čas pošetilým pinožením se za nedosažitelnou chimérou, Nechte věcem volný průběh. Ono se to samo vytříbí.

Wanted Viléma Rubeše: Férový bazar

8.února » MarketingSales
Snahy institucionálně vymezit, nadekretovat a do praxe uvést tzv. férový tendr agentur jsou dojemně podobné jiným věčným projektům: mír na Blízkém východě, vymizení hovínek z ulic a konec omamných substancí.

Netopte se v on-line marketingu a přijďte si rozšířit obzory na Digidějovice

31.ledna » Budějcká Drbna
Pět témat, pět řečníků, pět hodin přednášek. To nabídne konference Digidějovice o on-line marketingu, kterou na čtvrtek 8. února připravuje internetová agentura Inizio ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou. Těšit se můžete na uznávané ře...

Vše je kampaň. A v politické show je Zeman jako ryba ve vodě, tvrdí mediální expert Daniel Köppl

21.listopadu » Český rozhlas Plus
Kampaň před lednovými prezidentskými volbami je v plném proudu. Přesto stále panují otazníky, co všechno je možné do ní zahrnout, a co naopak lákáním voličů není. Spory trvají hlavně kolem aktivit současné hlavy státu. „Všechno je kampaň. Ale oddě...

UniCredit Bank měla více komunikovat, ticho problémy neléčí, říká marketingový expert o výpadku systému

13.října » iHNed.cz
Pokud společnost plánuje modernizaci, měla by se podle marketingového a reklamního experta Viléma Rubeše připravit na krizovou komunikaci. Problémy totiž prý přijdou skoro vždy. V případě, že nastane problém, by měly firmy vydat oficiální prohláše...
Jan Tuna - Český novinář

Tato informační stránka o Vilém Rubeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vilém Rubeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes