Daniel Šabík

Vztahuje se k

ČSA si asi od ukrajinské Windrose pronajmou Airbus A321

15.ledna » COT business
České aerolinie pravděpodobně zařadí od konce března na celý letní letový řád do své flotily Airbus A321. Pronajmou si jej včetně pilotů od ukrajinské společnosti Windrose Aviatiation. Lety s daným typem letadla jsou už v letovém řádu. Uvedl to in...

„Připoutejte se a nekuřte...“ Hlášení v letadlech přišla s letuškami před 80 lety

25.listopadu » Blesk pro ženy.cz
Skoro je ani nevnímáme. Přitom nám hlášení v letadlech mohou zachránit život. Kde jsou únikové východy, kde plovací vesta? To v Česku cestujícím sdělují letušky a aerolinky už 80 let.

Dopravní piloti mohou od čtvrtka létat na živnostenské listy. Zájem zatím příliš nemají

16.listopadu » Český rozhlas
Od čtvrtka mohou létat na živnostenský list i dopravní piloti - umožní jim to novela zákona o civilním letectví, která vstupuje v účinnost. V praxi se to ale zřejmě hned neprojeví - letecké společnosti zatím řeší, jaké podmínky pilotům-živnostníků...

Na palubách letadel ČSA platí dvanáct let starý kurz eura

6.listopadu » E15.cz
Nakupovat na palubách letadel ČSA za koruny je nevýhodné. Pokud cestující zaplatí eury, může ušetřit až stovky korun.

Na palubě letadel ČSA se vyplatí nakupovat za eura. Aerolinky používají dvanáct let starý kurz

6.listopadu » Český rozhlas
Na palubách letadel ČSA platí dvanáct let starý kurz eura. Nakupovat tam za koruny je tak nevýhodné. Cestující, kteří zaplatí eury, můžou ušetřit až stovky korun.

České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety

2.listopadu » Web4Trader
České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

ČSA a Ukraine International Airlines budou sdílet lety do Kyjeva

2.listopadu » EuroZprávy.cz
Praha - České aerolinie a Ukraine International Airlines budou nově sdílet pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

Společnost ČSA se dohodla s Ukraine International Airlines, budou sdílet lety do Kyjeva

2.listopadu » globe24.cz
Praha - České aerolinie a Ukraine International Airlines budou nově sdílet pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

ČSA bude sdílet lety do Kyjeva s ukrajinskými aerolinkami

2.listopadu » E15.cz
České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

Let ČSA z Prahy do Moskvy se musel otočit. Kvůli podezření na závadu

8.října » Blesk.cz
Letadlo Českých aerolinií z Prahy do Moskvy se dnes ráno muselo kvůli podezření na technickou závadu vrátit zpět do Prahy. Cestující jsou v pořádku, do Moskvy poletí náhradním letadlem, řekl mluvčí aerolinek Daniel Šabík.

Let ČSA do Moskvy se musel nouzově vrátit do Prahy. Kvůli podezření na závadu

8.října » Deník.cz
Letadlo Českých aerolinií z Prahy do Moskvy se dnes ráno muselo kvůli podezření na technickou závadu vrátilo zpět do Prahy. Cestující jsou v pořádku, do Moskvy poletí náhradním letadlem, řekl mluvčí aerolinek Daniel Šabík. Trasa letu je vidět na s...

Letadlo ČSA do Moskvy nedoletělo, kvůli technickým potížím se vrátilo do Prahy

8.října » E15.cz
Letadlo Českých aerolinií z Prahy do Moskvy se ráno muselo kvůli podezření na technickou závadu vrátilo zpět do Prahy. Cestující jsou v pořádku, do Moskvy poletí náhradním letadlem, řekl ČTK mluvčí aerolinek Daniel Šabík. Trasa letu je vidět na se...

Tato informační stránka o Daniel Šabík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Šabík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes