Daniel Šabík

Vztahuje se k

Létání a cestovní pojištění v těhotenství: pravidla

16.dubna » Peníze.cz
Do kdy může těhotná žena cestovat letadlem? Jaká jsou omezení u leteckých společností? A můžete si v požehnaném stavu sjednat cestovní pojištění, které vás skutečně ochrání?

ČSA budou nově létat mezi Prahou a Ostravou až čtyřikrát denně

1.března » Dopravní noviny
1.3. – České aerolinie od května posílí pravidelnou linku mezi Prahou a Ostravou až na čtyři lety denně místo současných dvou. Celkem bude na lince 15 zpátečních spojů týdně. Oznámil to mluvčí ČSA Daniel Šabík. Mezi oběma městy budou ČSA nadále lé...

ČSA bude nově létat mezi Prahou a Ostravou až čtyřikrát denně

1.března » FlyMag.cz
Praha 28. února (ČTK) - České aerolinie (ČSA) od května posílí pravidelnou linku mezi Prahou a Ostravou až na čtyři lety denně místo současných dvou. Celkem bude na lince 15 zpátečních spojů týdně. ČTK o tom dnes informoval mluvčí ČSA Daniel Šabík...

ČSA si asi od ukrajinské Windrose pronajmou Airbus A321

15.ledna » COT business
České aerolinie pravděpodobně zařadí od konce března na celý letní letový řád do své flotily Airbus A321. Pronajmou si jej včetně pilotů od ukrajinské společnosti Windrose Aviatiation. Lety s daným typem letadla jsou už v letovém řádu. Uvedl to in...

„Připoutejte se a nekuřte...“ Hlášení v letadlech přišla s letuškami před 80 lety

25.listopadu » Blesk pro ženy.cz
Skoro je ani nevnímáme. Přitom nám hlášení v letadlech mohou zachránit život. Kde jsou únikové východy, kde plovací vesta? To v Česku cestujícím sdělují letušky a aerolinky už 80 let.

Dopravní piloti mohou od čtvrtka létat na živnostenské listy. Zájem zatím příliš nemají

16.listopadu » Český rozhlas
Od čtvrtka mohou létat na živnostenský list i dopravní piloti - umožní jim to novela zákona o civilním letectví, která vstupuje v účinnost. V praxi se to ale zřejmě hned neprojeví - letecké společnosti zatím řeší, jaké podmínky pilotům-živnostníků...

Na palubách letadel ČSA platí dvanáct let starý kurz eura

6.listopadu » E15.cz
Nakupovat na palubách letadel ČSA za koruny je nevýhodné. Pokud cestující zaplatí eury, může ušetřit až stovky korun.

Na palubě letadel ČSA se vyplatí nakupovat za eura. Aerolinky používají dvanáct let starý kurz

6.listopadu » Český rozhlas
Na palubách letadel ČSA platí dvanáct let starý kurz eura. Nakupovat tam za koruny je tak nevýhodné. Cestující, kteří zaplatí eury, můžou ušetřit až stovky korun.

České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety

2.listopadu » Web4Trader
České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

ČSA a Ukraine International Airlines budou sdílet lety do Kyjeva

2.listopadu » EuroZprávy.cz
Praha - České aerolinie a Ukraine International Airlines budou nově sdílet pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

Společnost ČSA se dohodla s Ukraine International Airlines, budou sdílet lety do Kyjeva

2.listopadu » globe24.cz
Praha - České aerolinie a Ukraine International Airlines budou nově sdílet pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

ČSA bude sdílet lety do Kyjeva s ukrajinskými aerolinkami

2.listopadu » E15.cz
České aerolinie a Ukraine International Airlines budou od 6. listopadu sdílet všechny pravidelné lety, které provozují mezi Prahou a Kyjevem.

Tato informační stránka o Daniel Šabík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Šabík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes