Martin Samek

Vztahuje se k

Rekordní 22. ročník Litoměřické notičky hostil přes 700 dětí

Litoměřice – Festivalu sborového zpěvu Litoměřická notička pořádaného ZŠ B. Němcové se účastnilo celkem 27 sborů.

Jak jsme žili v Československu. Už v pátek další díl, tentokrát z Úštěku

Litoměřicko - V pátek 2. března pokračuje v tištěném Litoměřickém deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.

Kino Máj loni navštívilo přes 70 tisíc diváků

Litoměřice - Loňský rok byl s návštěvností 70 738 diváků druhým nejúspěšnějším rokem litoměřického kina Máj v jeho historii. Komerční, artová, alternativní a dokonce i divadelní představení zaplnila hrací plán na 364 dní v roce.

Přihlášky o Regionální potravinu lze posílat do 9. dubna

Litoměřice - Malé a střední podniky s maximálně 250 zaměstnanci se mohou začít ucházet o značku Regionální potravina Ústeckého kraje 2018.

Památník Terezín pátrá po svědectví utrpení

Terezín - Máte na půdě nějakou věc či písemnost, spojenou s Terezínem či Litoměřicemi a zároveň také s druhou světovou válkou? Pište na vyzva@pamatnik-terezin.cz.

Litoměřice vyzývají občany k diskuzi o startovacích bytech

Litoměřice - Veřejné projednání projektu 52 startovacích bytů v Jiříkových kasárnách se uskuteční v úterý 6. března od 17 do 19 hodin v salonku Divadla K. H. Máchy.

Zeman je ve velmi dobré fyzické i duševní kondici. Je nadále schopen vykonávat svou funkci, tvrdí lékaři

9.ledna » iROZHLAS
Prezident Miloš Zeman je podle ošetřujícího lékaře Martina Holcáta v dobré fyzické a psychické kondici a cítí se dobře. Potvrdilo to prezidentovo lékařské konzilium na úterní tiskové konferenci. O Zemanově zdraví se často spekuluje.

Jsem zdrcená, zoufá si matka oběti neštěstí u Studénky. Je to fraška, zlobí se další

7.prosince » ČRo Ostrava
Devět let po tragickém vlakovém neštěstí u Studénky zazněl verdikt, který zprostil viny všech 10 obžalovaných. Podle senátu se nepodařilo prokázat, kdo za pád mostu může. Slova o neprokázané vině si u soudu vyslechli také pozůstalí a oběti.

Nejčernější 'suchý' scénář: eroze půdy, chybějící pitná voda, požáry a 200 milionů migrantů

24.června » iROZHLAS
Pojďme se podívat na možný černý scénář klimatických změn a jejich dopadů v příštích desetiletích. Podle expertů není naplnění těchto předpovědí zdaleka jisté, přesto je potřeba s nimi počítat.

Drastické fotky v médiích: Po záplavě krve a destrukce šokuje „čistá“ vražda v galerii

30.prosince » RadioWave
Zpustošená města, zmasakrovaní lidé všeho věku nebo vrah stojící nad svou obětí se zbraní v ruce. Jaké fotografie letos posunuly hranice etiky foto žurnalistiky a co je dnes ještě šokující? On Air diskutovali Filip Láb z Fakulty sociálních studií,...

Tato informační stránka o Martin Samek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Samek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes