Zdeněk Šebesta

Vztahuje se k

Rozhodly dvě minuty, penalta byla málo

18.října » idobryden.cz
Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (2:0) S jasnou taktikou, a to hrát ze zabezpečené obrany a čekat na rychlé brejky, vstupovali fotbalisté Strání do souboje se sousedem v tabulce. Na utkání bylo vidět, že oba týmy potřebují body jako sůl, a tak to byl o...

Vysočina jim není zaslíbená

28.září » idobryden.cz
Žďár n/S. - Strání 6:0 (2:0) V Polné se svěřenci trenéra Šebesty soustředili více na obranu a odvezli si pouze jeden gól, ve Žďáru však chtěli více hrát fotbal a na cestu domů vyfasovali branek šest.

Zápas ovlivnil kolaps

31.srpna » idobryden.cz
Bzenec - Strání 6:0 (1:0) I přesto, že výsledek vypadá na první pohled docela hrůzostrašně, pro fotbalisty Strání byl až druhořadý. Na prvním místě byl zdravotní stav jejich spoluhráče Davida Sedláčka, který se ve 35.

Historický postup slaví Strání a Buchlovice

21.června » idobryden.cz
Kostky jsou vrženy! Boje na krajských okresních fotbalových trávnících utichly. V sedmi táborech však ihned vypukly postupové oslavy.

Gól šedého vlka nestačil

25.května » idobryden.cz
Bystřice p/H. - Strání 3:4 PK (0:1) Do zápasu postavil trenér Zdeněk Šebesta opět sedmnáctiletá dvojčata Ondřeje a Vojtěcha Čaňovy.

V penaltách napůl

29.října » idobryden.cz
Fotbalisté Boršic a Strání dovedli svá utkání až do penaltových rozstřelů, úspěšnější byli ale jenom Straňané. Rožnov p/R.

VIDEO: Krásný gól Halody nasměroval Strání za pohodlnou výhrou

1.září » iDNES.cz
Na hraně vápna dostal míč do běhu. Nezpracovával ho, protože dostal lepší nápad - zkusit rovnou střelu na zadní tyč. Tomáši Halodovi ze Strání se povedlo myšlenku zrealizovat dokonale. Se svými spoluhráči pak ve 4. kole fotbalového přeboru Zlínské...
Radim Jančura - Český podnikatel a manažer
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Zdeněk Šebesta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Šebesta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes