Helena Šebestová

Vztahuje se k

Soutěžící Česko zpívá 2018 čekají první živá vystoupení

26.února » Novinky.cz
Již 12. ročník pěvecké soutěže Česko zpívá začal. Letos se přihlásil rekordní počet mladých talentů, produkce obdržela 457 přihlášek. Na základě zaslaných soutěžních nahrávek bylo vybráno 218 postupujících do dalšího kola, kde si již zazpívají naž...

Celebrity testovaly své limity při akci věnované nácviku sebeobrany

25.ledna » Novinky.cz
Celebrity, média a odborníci na bezpečnost a sebeobranu spojily své síly na podporu osobního bezpečí. Zúčastnili se akce Modelovky VIP + PRESS, kterou uspořádala 23. ledna v prostorách FTVS UK na Praze 6 Sebeobrana Praha.

Nadělte (si) pod stromeček větší bezpečí

20.prosince » Novinky.cz
Na adventním věnci jsme zapálili už třetí svíčku, za pár dní je tu Štědrý den a předvánoční shon vrcholí. Možná je čas se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, jaká smysluplná předsevzetí si dát do roku 2018.

Češi euro v lásce příliš nemají

15.prosince » Haló noviny
Zeptali jsme se lidí, zdali by přivítali přijetí eura v ČR, nebo by naopak byli proti zavedení společné měny. A dokázali oslovení svůj názor patřičně odůvodnit? Například zaměstnankyni státní správy Kateřině Novákové (30) ze Sv...

Talentovaná zpěvačka vydává nový singl

20.října » Novinky.cz
Zpěvačka Eva Matějovská vydává nový singl pod taktovkou Ondřeje Škocha (Chinaski) a představuje k němu videoklip.

Dvanáctý ročník soutěže pro mladé talenty Česko zpívá se opět hlásí o slovo

19.října » Novinky.cz
Soutěž pro mladé talentované zpěváky Česko zpívá 2018 vyhlásila její patronka Kamila Nývltová na koncertu úspěšných soutěžících dřívějších ročníků v pražském muzeu voskových figurín Grévin.

Objevte svou pátou chuť!

6.října » Novinky.cz
Kromě čtyř základních chutí (sladké, slané, kyselé a hořké) existuje i chuť pátá. A kdo ji ještě nikdy nezakusil, má možnost například v bistru v pražské Pařížské ulici, kde nově nabízejí speciální ústřice Umami.

Speciální seminář zvýší vaše šance ubránit se na zemi

25.září » Novinky.cz
Každý z nás se může stát obětí napadení. A při snaze ubránit se útoku velmi často sebeobrana končí bojem na zemi. Při speciálním víkendovém semináři na Praze 6 naučí odborníci zájemce, jak na to.

Nový kurz sebeobrany na Veleslavíně

22.srpna » Novinky.cz
Zvýšit své šance nebýt snadnou obětí a užít si tři měsíce cvičení ve skvělé partě lidí se stejnými zájmy mohou zájemci o sebeobranu od září na Praze 6.

Osvojte si základy sebeobrany v nově otevřeném kurzu

14.srpna » Novinky.cz
Obrana proti rdoušení či škrcení a úchopům za ruce nebo oděv, obranné kryty, techniky obrany při ohrožení na zemi, základní taktické zásady a psychologie konfliktu. S tím vším se od září můžete seznámit na Praze 10 v tříměsíčním kurzu, a zvýšit ta...

Naučte se, jak nebýt snadnou obětí

13.července » Novinky.cz
Vyzkoušet si v bezpečí, jaké je být napaden, otestovat vlastní reakce ve vyhrocených konfliktních situacích, osvojit si základní sebeobranné dovednosti a techniky a rovnou si vyzkoušet jejich uplatnění v modelových situacích - to vše lze 2. srpna ...

Kamila Nývltová zářila na kolonádě i v ringu

11.července » Novinky.cz
Zpěvačka Kamila Nývltová pracuje ještě pilněji než kdy dříve. Letos se nejblíž k dovolené dostala zatím při natáčení videoklipu a focení kalendáře v Egyptě. A tam o žádném polehávání na sluníčku nemohla být řeč.

Tato informační stránka o Helena Šebestová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Šebestová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes