Adam Sedláček

Vztahuje se k

Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místo

12.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.

Třináctka startovala na republice

28.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Až do finále halového mistrovství republiky se probojovali fotbalisté naší třináctky. Na kladenské palubovce odehráli pět zápasů, bohužel bez jediného bodového zisku.

Třináctka postoupila do finále republiky

21.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC skvěle prošla kvalifikačním turnajem na mistrovství republiky v halovém fotbalu. Na palubovce v Bílovci vybojovala čtyři vítězství a jednu remízu. O víkendu ji čeká velké finále na Kladně.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Čtyři tenisté Loko na mistrovství uspěli v prvním kole. Pak padli

31.srpna » Trutnovinky
Simona Křepinská. V kategorii mladších žáků o prázdninách klub reprezentovali Martin Fiala v Liberci a Eliška Hrabalová v Mostě. Oba shodně uhráli výborné první kolo, když na raketě Martina skončil Sebastian Chodura z Prostějova (6:1, 7:6) a Elišk...

Třináctka ovládla derby v Hlučíně

27.srpna » SFC Opava
Redakce - Hlučín, Opava – Třináctka Slezského FC zvládla na výbornou derby s Hlučínem. Na hřišti v Kozmicích vyhrála 7:1.

Třináctka měla střelecké hody, přehrála Vsetín

20.srpna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté SFC věkové kategorie U 13 se ve své letošní premiéře představili proti Vsetínu. Svěřenci trenéra Marcela Klajmona měli nabito ostrými. Výsledek 23:0 svědčí za vše.

Tenisová družstva: zářili mladší žáci, dospělým postup unikl

14.července » Trutnovinky
Bilancování začněme těmi nejmenšími, tzn. věkovou kategorií baby tenistů, která je určená pro děti od 8 do 9 let. V této kategorii startovala dvě družstva, která soutěžila o případné vítězství v memoriálu Zdeňka Kocmana. Áčko mělo v těžké skupině ...

Stříbro z oblasti otevřelo tenistce Hrabalové dveře na republiku

22.května » Trutnovinky
Jedenáctiletá hráčka Lokomotivy v prvním kole bez větších problémů přešla přes Kateřinu Rakoušovou z Hlinska (6:1, 6:1) a poté stejně hladce vyprovodila z kurtu Terezii Drášilovou z Pardubic (6:0, 6:1). Turnajová pětka se ve čtvrtfinále nezalekla ...

Dvanáctka jasně přehrála Uničov

17.května » SFC Opava
Redakce - Opava – Dvanáctka SFC má za sebou další mistrovský zápas. Tentokrát se doma utkala s Uničovem, potvrdila své kvality a s přehledem vyhrála v poměru 16:2. Čtyřmi brankami se zaskvěli Dan Sukdol a Tomáš Němeček.

Dvanáctka má za sebou další turnaj a vítězný mistrák

13.května » SFC Opava
Redakce - Opava – Náročný program za sebou mají fotbalisté opavské dvanáctky. Nejprve se představili na kvalitně obsazeném turnaji ve Vsetíně, kde nakonec urvali šestou příčku. Následně absolvovali také mistrovské utkání v Přerově, které vyhráli 1...

Jedna prohra a výhra pro opavskou dvanáctku

26.dubna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté dvanáctky Slezského FC mají za sebou další dvě mistrovská utkání. Nejprve se představili na půdě ostravského Baníku, kde prohráli 2:5, a následně si napravili reputaci v Hranicích. Tam pro změnu vysoko zvítězili 10:3.

Tato informační stránka o Adam Sedláček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Sedláček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes