Vitalij Serdjuk

Vztahuje se k

Janukovyč bude vypovídat ve věci událostí na Majdanu

Bývalý ukrajinský prezident Viktor Janukovyč bude vypovídat ve věci událostí na Majdanu – kyjevských nepokojů v letech 2013-2014. Sdělil to advokát exhlavy státu Vitalij Serdjuk.

Janukovyč je připraven na výslech ve věci Majdanu

Advokát Viktora Janukovyče Vitalij Serdjuk prohlásil, že ukrajinský exprezident je připraven na on-line výslech ve věci událostí na Majdanu. Výslech se může konat v září.

Jan Urbach: Konfrontace Janukovyče s Porošenkem a spol.

Viktor Janukovyč se obrátil na generální prokuraturu se žádostí o on-line konfrontaci s nynějším prezidentem Petrem Porošenkem, expremiérem Arsenijem Jaceňukem, parlamentním předsedou Andrijem Parubijem, kyjevským starostou Vitalijem Kličkem a taj...

Janukovyč chce on-line konfrontaci s Porošenkem

18.srpna » prvnízprávy.cz
Ukrajinský exprezident Viktor Janukovyč chce on-line konfrontaci se současnými představiteli Kyjeva, kteří podle něj stojí za krvavými majdanskými událostmi i jeho svržením.

Janukovyč žádá konfrontaci s Porošenkem

Ukrajinský exprezident Viktor Janukovyč se obrátil na generální prokuraturu se žádostí o on-line konfrontaci s prezidentem Petrem Porošenkem, expremiérem Arsenijem Jaceňukem, parlamentním předsedou Andrijem Parubijem, kyjevským starostou Vitalijem...

Janukovyč se chce vrátit na Ukrajinu!

1.března » prvnízprávy.cz
Právník Viktora Janukovyče Vitalij Serdjuk sdělil, že jeho klient má v úmyslu vrátit se na Ukrajinu.

Tato informační stránka o Vitalij Serdjuk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vitalij Serdjuk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes