Vladimír Ševela

Vztahuje se k

Jak se žije se sousedem Kellnerem: Nejbohatší Čech si vybudoval obří sídlo na Křivoklátsku a staví dál

6.října » iHNed.cz
Petr Kellner si 15 kilometrů od Prahy vybudoval obří sídlo. Oplotil 130 hektarů včetně lesů, vod a strání. A staví dál. Dvě obce jej přivítaly, dvě naopak odvrhly.

Vteřiny, které nevymažete: Svědectví jednoho z posledních žijících lidí, kteří coby dospělí prošli koncentračním táborem

24.září » iHNed.cz
Felix Kolmer je jedním z posledních žijících lidí, kteří prošli Terezínem i Osvětimí. Těžko se mu vstává z křesla, jeho oči jsou však bystré a ve věku pětadevadesáti let je v neuvěřitelné kondici. Snímky inspirované jeho vzpomínkami pořídil Libor ...

Tour de lednice: Jak v Česku (ne)fungují veřejné spižírny, projekt proti plýtvání potravinami

23.září » iHNed.cz
Otevřeš ledničku, zadarmo si vezmeš, na co máš chuť, a ještě tím pomáháš světu. Česko po německém vzoru zavádí veřejné spižírny, které však zatím moc nefungují. Sdílené chladničky buď zejí prázdnotou, nebo je obléhají bezdomovci.

Ve skořápkách obehrál i Babiše. Mentalista Jakub Kroulík říká, že nekouzlí. Prý jen ví víc než ostatní

16.září » iHNed.cz
S Andrejem Babišem hrál skořápky. Umí hypnotizovat. Trénuje na ulici s náhodně vybranými lidmi, aniž o tom vědí. Je to mentalista.

Dobří zlí duchové na Bali. Obyvatelé indonéského ostrova navzdory záplavě turistů denně provozují tajemné rituály

10.září » iHNed.cz
V posvátných vodopádech na Bali očistíte nejen své tělo, ale podle místních vyperete i to špatné ze svého dosavadního života. Zdejší lidé si navzdory invazi turistů udržují své každodenní podivuhodné rituály.

Přichází doba nerodičů: Vztahy nebyly ideální ani v minulosti, nevím, kde se vzal ten mýtus, říká režisérka Počtová

9.září » iHNed.cz
Nenašla toho pravého, a tak si adoptovala dvojčata. Další žena pořídila každému ze svých tří synů "vlastního tatínka", a navíc se stará o tři nevlastní děti. "My děti nechceme," prohlašují šťastní manželé. Všichni tito lidé vystupují v dokumentu N...

Vědecká fotografie je krásná, ale krutá, říká Petr Jan Juračka. Český dobrodruh fotí divokou přírodu, domorodé kmeny i velehory

25.srpna » iHNed.cz
Coby dítěti mu hrozilo oslepnutí, nyní jsou však oči jeho hlavním pracovním nástrojem. Petr Jan Juračka fotil mizející inkoust v egyptském podzemí, jeho snímek z Bajkalu se ocitl na obalu románu Paula Coelha, dronem natáčel horu K2. První práce s ...

"Telefonní číslo Angely Merkelové jsem už vymazal," říká Rudolf Jindrák, šéf zahraničního odboru prezidenta republiky

20.srpna » iHNed.cz
Příběh jeho rodiny by vydal na dramatický středoevropský román. Jak dlouholetý velvyslanec v Německu zvládá "bonmoty" Miloše Zemana a proč vymazal číslo na Angelu Merkelovou?

A teď vám přečtu poslední vůli: Závěti sepisují už dvacátníci, majetky dědí milenky i zoologická zahrada

19.srpna » iHNed.cz
Už ve dveřích na notáře volají, že jdou vydědit potomka. Závětí přibývá. Výjimkou přitom není, když někdo odkáže svůj majetek charitě. A občas se stane, že milenka zdědí více než manželka.

Drsňáci z Commandos: Vojenský letní tábor je lepší než počítačová hra, shodují se kluci, kteří na Vysočině trénují útok

11.srpna » iHNed.cz
"Táta se zbraní štítí, ale nakonec mě sem pustil," říká 12letý Aleš, účastník tábora Commandos. Tři tucty dětí tu prožívají své vysněné prázdniny. Budí je siréna, řádí při nočních "vymlacovačkách" a za trest dělají "žabáky".

Bez igelitu i deodorantu: Jak se žije lidem, kteří se rozhodli nezatěžovat planetu zbytečným odpadem

28.července » iHNed.cz
V Česku je několik obchodů, kde se dá nakoupit zboží bez obalu. Je to záležitost pro hrstku výstředníků, nebo životaschopný trend? Navštívili jsme proto domácnosti "bezobalových zákazníků".

Zakladatel Liftaga Ondřej Krátký: Nechceme být průtokovým ohřívačem amatérských šoférů

14.července » iHNed.cz
Pro lidi, jejichž životy se odvíjejí ve světě mobilních aplikací, Ondřej Krátký spoluzaložil a spravuje taxislužbu Liftago. Neplést s Uberem. "Máme jiné hodnoty," tvrdí podnikatel.

Tato informační stránka o Vladimír Ševela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Ševela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes