nových článků - klikněte pro zobrazení

Yifeng Shen

Historický postup byl blízko! Čeští bojovníci padli gólem ze závěru

9.března » Hokej.cz
Čeští para hokejisté si v Pekingu o medaile nezahrají. V dramatickém čtvrtfinále s favorizovanou Čínou sice smazali dvougólové manko, ale gólem z předposlední minuty prohráli 3:4 a čeká je souboj o pátou příčku s Itálií.

Čínská dominance ve druhé třetině. Češi v Pekingu poprvé padli

6.března » Hokej.cz
Čeští para hokejisté svedli s Čínou vyrovnaný souboj. Po bezbrankové první třetině ale soupeř odskočil do čtyřbrankového vedení, které se našemu národnímu týmu podařilo zmírnit, ale ne zcela smazat.

ONLINE: Čína – Česko 5:1, druhá třetina para hokejistům nevyšla

Program paralympijských her v Pekingu pokračuje pro český výběr nedělním střetnutím proti domácí Číně. Bitvu s hostitelskou zemí můžete od 13:05 živě sledovat na ČT 3 nebo prostřednictvím našeho textového přenosu.

ONLINE: Čína – Česko 4:1, snížení zařídil Ohar

ONLINE: Nevyzpytatelný soupeř. Češi na paralympiádě hrají proti Číně