Milan Šíma

Vztahuje se k

Odmalička jsem spíš zpěvačka, říká Jitka Boho

19.února » Seznam Zprávy
Mluví se o ní jako o modelce, která vyměnila molo za hudební stage. Jitka Boho se ale cítí odjakživa víc jako zpěvačka. K hudbě měla vztah už jako malá holka.

Co má John Oliver proti Česku? Zajeli jsme do New Yorku a zeptali se ho

19.února » Seznam Zprávy
Šest a půl tisíce kilometrů tam a šest a půl tisíce zpátky. Kvůli jednomu z nejslavnějších světových komiků současnosti. Další díl satirického pořadu Jindřicha Šídla.

Nejsem druhý Sobotka. Umím být tvrdý, vzkázal Babišovi nový šéf ČSSD

18.února » Seznam Zprávy
Nový předseda ČSSD Jan Hamáček chce o vládě s hnutím ANO začít vyjednávat co nejdřív. "Záleží na časových možnostech našich partnerů. Od Babiše jsem zatím dostal jen sms, ve které mi gratuluje," řekl po svém zvolení Seznam Zprávám.

Britská premiérka ocenila českou policii. I kvůli ní chce mít s EU bezpečnostní dohodu

17.února » Seznam Zprávy
Mayová promluvila na bezpečnostní konferenci v Mnichově. Řekla, že i po brexitu zůstane Británie zcela oddána evropské bezpečnosti.

Za Plzeň voňavější. Z chodníků mají zmizet popelnice, majitelům domů se to ale nelíbí

12.února » Seznam Zprávy
Z centra Plzně zmizí popelnice. Západočeská metropole věří, že díky tomu bude krásnější a voňavější. Nová městská vyhláška proto majitelům domů přikazuje, že kontejnery musejí schovávat z chodníků a ulic dovnitř budov. Vlastníci domů ovšem nápadem...

Pořadatelé zimních olympijských her museli kvůli špatnému počasí zrušit některé závody

11.února » Seznam Zprávy
Sportovci i pořadatelé zimních olympijských her v Pchjongčchangu řeší od pátečního zahájení komplikace. Oblast sužuje mráz a vítr přesahující 70 km/h. Organizátoři některé závody úplně zrušili, jiné museli přesunout na jiný den.

Módní návrhářka o české olympijské kolekci: Inspiroval nás Raška i Samková

11.února » Seznam Zprávy
Čeští sportovci pravidelně sklízí designem svých kolekcí na olympijských hrách úspěch. Jak k vysoce nastavené laťce dostoupali tentokrát, prozradila módní návrhářka Míla Krejčová, která se na vzniku kolekce podílela.

Pár dnů do Vánoc a úředníci si přišli pro miliony. Po roce soud zakročil a stát firmě peníze vracel. Projděte si rozsudek

11.února » Seznam Zprávy
Nabízíme vám bonusový článek k poslední epizodě investigativního seriálu Zvláštní vyšetřování. Reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík se zabývali tím, kdo spustil likvidaci českých firem pomocí takzvaných zajišťovacích příkazů a kdo za to ponese z...

Že se naše příjmy neblíží německým? Poděkujte zásahům ČNB, říká ekonom Kohout

11.února » Seznam Zprávy
Stát by měl přestat podnikatele děsit. Hlavní zlo zajišťovacích příkazů je ve vytváření atmosféry strachu, míní Pavel Kohout.

Online: Počasí závodníkům nepřeje, pořadatelé zrušili kvalifikaci slopestylu snowboardistek

11.února » Seznam Zprávy
Třetí den zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu sledujeme pomocí online přenosu, ve kterém se dozvíte vše důležité z dění dne.

Žluté balóny i Dědeček automobil. Prohlédněte si výstavu Kamila Lhotáka

10.února » Seznam Zprávy
V Obecním domě začala dosud nejrozsáhlejší retrospektiva malíře Kamila Lhotáka. Kurátoři vybírali z víc než dvou tisíc maleb.

Tato informační stránka o Milan Šíma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Šíma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes