nových článků - klikněte pro zobrazení

Lucka Singrová

Na Ještědu jsem byl, jen ne v maratonkách

2.července » BezvaBěh.cz
Ještěd a Lipno. To byly dva závody, které jsem si chtěl už delší dobu zaběhnout. Na Lipně jsme byli loni (a bylo to super), letos tak přišel na řadu Liberec.

Maraton? Ten se nevzdává

7.května » BezvaBěh.cz
Maraton v Praze. I když jsem v ulicích hlavního města běžel půlmaraton i desítku, královská trať mi „do sbírky“ pořád chyběla. A kdy jindy to změnit než při jubilejním 25. ročníku?

Pardubický vinařský půlmaraton vyhrál "Keňan" Homoláč

14.dubna » BezvaBěh.cz
O překvapení se ve finiši Pardubického vinařského půlmaratonu postaral Jiří Homoláč. O pět vteřin totiž porazil Keňana Biwota a cílovou pásku proťal jako první. Titul domácího mistra je ve správných r...

Pečky 2019: po dvanácté a přesto poprvé

11.března » BezvaBěh.cz
Letos to bylo skoro na den přesně třináct let, co jsem se v Pečkách poprvé postavil na start. Zároveň jsem při svém dvanáctém startu poprvé běžel nad čtyřicet minut. A pak že třináctka není smolná.

Tato informační stránka o Lucka Singrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucka Singrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes