Daniela Šinkorová Slovenská herečka a zpěvačka

Vztahuje se k


Články

Daniela Šinkorová zavzpomínala, jak jí manžel učit lyžovat. Smál se jí celý Špindl!

9.prosince » Biják.cz
Herečka Daniela Šinkorová začala lyžovat až se svým manželem. Byl to právě on, kdo jí po letech postavil na lyže. A rozhodně to nebyly moc dobré začátky.

Příbram: Bronzové adventní zastavení

7.prosince » ParlamentniListy.cz
O „bronzovém“ víkendu 9. a 10. prosince se na náměstí 17. listopadu kromě nabídky adventních trhů mohou návštěvníci těšit na hudební ukázku příbramských ZUŠ, vystoupení muzikálové zpěvačky a herečky Daniely Šinkorové nebo skupiny Brontosauři Revival.

České krásky ohromily slovenského miliardáře! Šampaňské teklo proudem!

7.prosince » instory.cz
Bez krásných žen a bohatých mužů se neobešla víkendová velkolepá zahajovací party zimní sezóny v Jasné v Nízkých Tatrách v klubu Happy End.Dlouhá noc plná tanečních rytmů se nesla ve znamení hudby legendární kapely Queen..

Daniela Šinkorová: Vánoce bude slavit na místě líbánek! Kde to je?

7.prosince » Biják.cz
Jak bude slavit Vánoce Daniela Šinkorová? Vyrazí zpátky na místo, kde s manželem prožili líbánky, a které chtěla utajit! Nakonec ale prozradila, kde to je! Podívejte se na video!

Posedlost Šinkorové: Tisíce za bolest!

6.prosince » Aha!
Daniela Šinkorová (44) se kvůli vzhledu nepřestává trápit. Dá se říci, že co se týká krásy, není jí snad žádný zákrok cizí. Co si tedy nechala vylepšit tentokrát?

Daniela Šinkorová se dobrovolně mučí: Rozpíchaný obličej!

6.prosince » Blesk.cz
To už začíná hraničit s posedlostí! Místo, aby Daniela Šinkorová (44) nechala svou pleť konečně vydechnout, trápí ji kromě nánosů make-upu i různými invazivními vylepšováky.

Daniela Šinkorová vyrazila na hory do Tater. Bez manžela si užívala nejen na sněhu!

5.prosince » ★ STARonline.cz
Herečka Daniela Šinkorová je sice Slovenka, ale do Nízkých Tater vyrazila úplně poprvé. S kamarádkou si užily pořádnou sněhovou nadílku, party i wellness.

Daniela Šinkorová se svlékla v Tatrách! Dámská jízda bez manžela se slušně rozjela

4.prosince » Blesk.cz
Herečka Daniela Šinkorová (44) opustila manžela a odjela si na víkend s kamarádkou užívat do Nízkých Tater. Sjezdovky si prohlédla jen z lanovky a raději se uchýlila do hotelového wellness centra.

V lyžařském i v prostěradle: Takhle si Daniela Šinkorová užívala zahájení zimní sezóny na rodném Slovensku

4.prosince » Super.cz
V lyžování je Daniela Šinkorová (44) teprve začátečnice, takže když vyrazila na ski opening do Jasné v Nízkých Tatrách, užívala si jen krásnou krajinu a služby místního wellness. "Sice sjíždění svahů miluji, ale na místní sjezdovky si sama netrouf...

Daniela Šinkorová: Ztratila symbol lásky!

3.prosince » Aha!
Symbol lásky je fuč! V naprostém utajení se Daniela Šinkorová (44) loni vdala a už nenosí snubní prsten. O cenný kroužek, který značí, že je vdanou ženou, přišla.

Šinkorová necelé dva roky po svatbě: Ztratila snubní prsten

2.prosince » Blesk.cz
V naprostém utajení se začátkem roku Daniela Šinkorová (44) vdala a už nenosí snubní prsten. Cenný kroužek, který značí, že je vdanou ženou, ztratila.

Daniela Šinkorová: Proč už ji nechtějí?

1.prosince » NašeHvězdy.cz
Posteskla si, že by bývala ráda hrála v muzikálu Hudebního divadla Karlín Čas růží. Má však bohužel smůlu. Tvůrci si na ni nevzpomněli, dokonce nedostala ani pozvánku na casting. Přitom je Daniela Šinkorová (44), narozdíl od mnohých účinkujících, ...

Tato informační stránka o Daniela Šinkorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Šinkorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes