Markéta Skácelová

Vztahuje se k

Štajf v roce 2018: Starty ve dvou šampionátech

14:42 » AUTO.cz
Jedna z nejnáročnějších sezón ve dvacetileté závodní kariéře čeká pražského jezdce Vojtěcha Štajfa. Pojede sedmidílný seriál mistrovství České republiky a k tomu přidá starty v atraktivním prostředí zemí Blízkého východu (FIA MERC).

Vloni mu shořelo auto na uhel. Teď se Štajf chystá i na závody v Kuvajtu

16.března » iSport.cz
Vzpomínáte na loňskou Barum Rallye? Během přejezdu mu shořel vůz takřka na uhel. Teď však s týmem Racing 21 vyrazí do třetí sezony. „A kéž se nám něco takového už nebude opakovat,“ řekl Vojtěch Štajf týden před startem MČR (Valašské Rallye). Chce ...

„Policie ČR“ dnes dostala Škodu Fabia R5. Hned to skončilo nehodou!

15.března » AutoRevue.cz
Když je v něčem namočený Petr Čtvrtníček, musí být každému hned jasné, že to nakonec bude pořádná sranda. No posuďte sami!

Náročná sezóna 2018 – starty ve dvou šampionátech

15.března » eWRC.cz
Letošní rok bude pro Racing 21 – Klokočka ŠKODA team patřit dosud k nejnáročnějším v tříleté historii týmu hned v několika ohledech.

Náročná sezóna 2018 – starty ve dvou šampionátech

15.března » Auto Periskop
Jedna z nejnáročnějších sezón ve 20leté závodní kariéře jezdce Vojtěcha Štajfa Paralelní účast týmu na domácích tratích MČR i v atraktivním prostředí zemí Blízkého východu (FIA MERC) Tým vsadí opět na dva špičkově připravené soutěžní vozy ŠKODA Fa...

Vicemistři ERT míří na Pražský Rallysprint slavit

22.listopadu » Autosport.cz
Finále FIA European Rally Trophy pro posádku ACCR Czech Teamu Štajf-Skácelová dopadlo skvělým třetím místem v absolutním pořadí. To zároveň neznamená nic jiného než vicemistrovskou trofej v šampionátu FIA ERT 2017!

Vicemistři ERT míří na Pražský rallysprint slavit

22.listopadu » eWRC.cz
Finále FIA European Rally Trophy pro posádku ACCR Czech Teamu Štajf-Skácelová dopadlo skvělým třetím místem v absolutním pořadí.

Racing 21: finále ERT je tady!

17.listopadu » I-Motorsport.cz
Do úzkého výběru se probojovala i posádka Štajf-Skácelová, která se v rámci Rali Casinos do Algarve utká se špičkovými domácími borci, evropskými konkurenty a také dvěma českými týmy o titul ERT.

Na závěr sezony bedna

10.října » Autosport.cz
TrueCam MČR 2017 je minulostí, poslední kapitolu velkého českého mistrovství napsala Rally Příbram. Klokočka Škoda Czech National Teamu se podařilo v závěru sezony vystoupat na stupně vítězů, Štajf se Skácelovou získali poháry za absolutní bronz, ...

Na závěr sezóny bedna

10.října » eWRC.cz
Štajf se Skácelovou získali poháry za absolutní bronz, druhé místo ve třídě 2 a navrch zlato ve smíšených posádkách.

Racing 21 na Rally Příbram 2017: Po první etapě bronz!

7.října » AUTO.cz
Poslední velkou českou rally Klokočka ŠKODA Czech National Team rozjel parádně. Vojta Štajf s Markétou Skácelovou zatím drží stupně vítězů.

Tato informační stránka o Markéta Skácelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Skácelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes