Radoslav Škarda

Vztahuje se k

Senioři z „Trojky“ roztancovali kulturní dům Peklo

15.března » Novinky.cz
Oblíbené taneční setkání připravil pro seniory plzeňský centrální na druhý březnový týden. Jarní společenská událost pro seniory začala v 16 hodin ve velkém sále KD Peklo. K tanci i poslechu zahrál jako obvykle taneční orchestr TO1 Miroslava Novot...

Vedení plzeňského centrálního obvodu ocenilo škodovácké atlety

Ve středu 21. února se starosta Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Škodováčtí atleti uspěli na halovém akademickém šampionátu. Ocenil je obvod

24.února » Region Plzeň
Starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Plzeň 3: Starosta ocenil škodovácké atlety

Starosta Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda se setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Vedení plzeňského centrálního obvodu ocenilo škodovácké atlety

23.února » Novinky.cz
Ve středu 21. února se starosta Radislav Neubauer a první místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Plzeň 3: V centrálním obvodu probíhá Plzeňská senior akademie II

Na základě požadavků účastníků předchozích „Plzeňských senior akademií“ připravila Městská policie Plzeň navazující bezpečnostně preventivní vzdělávací program „Plzeňská senior akademie II“. Posluchači jsou opět senioři z třetího plzeňského obvodu...

V centrálním obvodu probíhá Plzeňská senior akademie II

17.února » Region Plzeň
Na základě požadavků účastníků předchozích „ Plzeňských senior akademií“ připravila Městská policie Plzeň navazující bezpečnostně preventivní vzdělávací program „Plzeňská senior akademie II“.

V plzeňském centrálním obvodu probíhá Plzeňská senior akademie II

16.února » Plzeň.cz
Na základě požadavků účastníků předchozích „ Plzeňských senior akademií“ připravila Městská policie Plzeň navazující bezpečnostně preventivní vzdělávací program „Plzeňská senior akademie II“. Posluchači jsou opět senioři z třetího plzeňského obvod...

V plzeňském centrálním obvodu probíhá Plzeňská senior akademie II

16.února » Novinky.cz
Na základě požadavků účastníků předchozích Plzeňských senior akademií připravila Městská policie Plzeň navazující bezpečnostně preventivní vzdělávací program Plzeňská senior akademie II. Posluchači jsou opět senioři z třetího plzeňského obvodu.

Plzeňský centrální obvod zahájil již čtvrtou Senior akademii

Plzeňská senior akademie objasní účastníkům formou přednášek mnoho otázek ze světa bezpečnosti, ale i prevence.

Tato informační stránka o Radoslav Škarda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radoslav Škarda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes