Marcela Škardová

Vztahuje se k

Ani moderní stolování se neobejde bez ubrusu. Kdy by na stole neměl chybět?

12.ledna » Proženy.cz
Pokud chcete při stolování podpořit dojem slavnostního okamžiku, nic neposlouží lépe než látkový ubrus. Ale použít ho můžete i ve všední dny. A kdyby nic jiného, ke slovu přijdou ubrousky.

Bylinky v kuchyni: Jak je zpracovat a uskladnit, abyste je měli stále po ruce?

10.ledna » Proženy.cz
Ať už vaříte denně nebo občas, neobejdete se bez mnoha surovin. Jak uchovat aromatické rostliny, když je nestihnete hned po nákupu zpracovat do chutných pokrmů?

Obklady a dlažby. Jaké jsou nové trendy pro rok 2017? Máme velký přehled!

5.ledna » Proženy.cz
Taktovku trendů v obkladech a dlažbách už tradičně udává mezinárodní veletrh Cersaie, ten poslední proběhl koncem loňského září. Co přinesl nového? A co se opakuje?

Okapy: Co byste o nich měli vědět

3.ledna » Abeceda Zahrady
Podobně jako další prvky domu si je pořizujete na dlouhý čas. Což je dost pádný důvod k tomu, abyste je nejen dokázali správně vybrat, ale také se o ně uměli postarat.

Soukromá relaxace ve vaší nové koupelně

3.ledna » Abeceda Zahrady
Málokdo má času na rozdávání, a přitom bychom všichni měli práci a hektické životní tempo kompenzovat cílenou relaxací. Jak se s tím vypořádat? Pořiďte si malé wellness centrum přímo doma.

Venkovní osvětlení: Jaké použít na cesty, vchodové dveře či pergoly?

3.ledna » Proženy.cz
Abyste se při vstupu do domu nebo pohybu na zahradě dobře zorientovali i v zimě, potřebujete praktické venkovní osvětlení. Jaké možnosti máte na výběr?

Magické jmelí pro štěstí i dobré nervy: Co znamená, když se vám o něm zdá?

27.prosince » Dáma.cz
Celý rok po něm ani nevzdechneme, ale jakmile se přiblíží vánoční čas, honem spěcháme ke stánku nebo do květinářství, abychom si domů přinesli alespoň pár větviček.

Příprava vánočních jídel. Kteří kuchyňští pomocníci vám usnadní práci?

22.prosince » Proženy.cz
Jak eliminovat stres v kuchyni, až budete chystat štědrovečerní večeři nebo sváteční pečínku? Pomůže nejen pozitivní mysl, ale také užitečné náčiní.

Vánoční dárky pro váš byt: Vybírejte je v různých cenových relacích!

21.prosince » Proženy.cz
Chtěli byste osvěžit nebo vylepšit svůj domov? Jde to i doslova pár dnů před vánočními svátky. Dopřejte mu dárek, který se bude líbit i vám.

Proměna rodinného domku. Heslo znělo: Modrá je dobrá! Jak se vám líbí?

16.prosince » Proženy.cz
Modrá je opravdu dobrá barva, zejména když se zkombinují její různé tóny. Navíc si rozumí také se dřevem či jeho imitacemi. Důkazem budiž následující proměna.

Vánoční úklid na poslední chvíli. Co pomůže urychlit práci?

15.prosince » Proženy.cz
Nechali jste předvánoční gruntování domácnosti na poslední chvíli? I tak můžete hodně stihnout a na Štědrý večer v klidu usednout ke svátečnímu stolu. Pomůžou vám naše tipy.

Sháníte vánoční dekorace? Už nemusíte, našli jsme je za vás! Jaké trendy letos frčí?

13.prosince » Proženy.cz
Ne každý žije Vánocemi od podzimu, leckdo shání dekorace na poslední chvíli. To však neznamená, že byste snad neměli z čeho si vybírat. Co je letos v kurzu?

Tato informační stránka o Marcela Škardová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Škardová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes