Marcela Škardová

Vztahuje se k

Proměna na jedničku: Neuvěříte, jak může vypadat dětský pokoj v panelákovém bytě

8.března » Proženy.cz
Všechno se mění a u dětí je to vidět nejvíc. Proto se rodiče sedmileté Emy a dvanáctiletého Štěpána rozhodli pro radikální změnu jejich pokoje, který je součástí bytu 3 + kk v pražském panelovém domě.

Záplava barev versus minimalistický Sever. Jaký bytový textil bude letos v módě?

26.února » Proženy.cz
Všichni chtějí bydlet pěkně, a k útulnosti domova významně přispívají bytové textilie. Co a proč byste si neměli nechat ujít aneb Takhle vypadají trendy pro rok 2018.

Plánujete novou kuchyni? Vyhněte se 5 nejčastějším chybám!

22.února » Proženy.cz
Hledáte novou kuchyni, přesně takovou, jakou má kamarádka, viděli jste na fotce nebo dokonce v obchodě? Pokud nemáte loft nebo super prostorný byt, uberte ze svých představ.

Nové bydlení až po šedesátce? Ano! Takhle si žije dáma v nejlepších letech

12.února » Proženy.cz
Nenechat se svazovat pravidly a zařídit si nové bydlení přesně podle svých představ může každý. Chce to jen odvahu něco změnit, což je i případ paní Aleny.

Budiž křeslo! Jaké typy dnes frčí, kam a pro koho se hodí?

9.února » Proženy.cz
Nehledejte univerzální křeslo, které by stoprocentně vyhovovalo všem členům domácnosti i všem účelům použití a ještě se vešlo do jakéhokoliv interiéru. Takové není. Jak tedy vybrat to pravé?

Jak vylepšit byt? Stačí drobnost, a to klika, třeba svítící!

6.února » Proženy.cz
Většina z nich tvarem připomíná písmeno L, ale to ani zdaleka není vše, co byste o klikách pro interiérové dveře měli vědět. Na co se zaměřit?

Ani moderní stolování se neobejde bez ubrusu. Kdy by na stole neměl chybět?

12.ledna » Proženy.cz
Pokud chcete při stolování podpořit dojem slavnostního okamžiku, nic neposlouží lépe než látkový ubrus. Ale použít ho můžete i ve všední dny. A kdyby nic jiného, ke slovu přijdou ubrousky.

Bylinky v kuchyni: Jak je zpracovat a uskladnit, abyste je měli stále po ruce?

10.ledna » Proženy.cz
Ať už vaříte denně nebo občas, neobejdete se bez mnoha surovin. Jak uchovat aromatické rostliny, když je nestihnete hned po nákupu zpracovat do chutných pokrmů?

Obklady a dlažby. Jaké jsou nové trendy pro rok 2017? Máme velký přehled!

5.ledna » Proženy.cz
Taktovku trendů v obkladech a dlažbách už tradičně udává mezinárodní veletrh Cersaie, ten poslední proběhl koncem loňského září. Co přinesl nového? A co se opakuje?

Okapy: Co byste o nich měli vědět

3.ledna » Abeceda Zahrady
Podobně jako další prvky domu si je pořizujete na dlouhý čas. Což je dost pádný důvod k tomu, abyste je nejen dokázali správně vybrat, ale také se o ně uměli postarat.

Soukromá relaxace ve vaší nové koupelně

3.ledna » Abeceda Zahrady
Málokdo má času na rozdávání, a přitom bychom všichni měli práci a hektické životní tempo kompenzovat cílenou relaxací. Jak se s tím vypořádat? Pořiďte si malé wellness centrum přímo doma.

Venkovní osvětlení: Jaké použít na cesty, vchodové dveře či pergoly?

3.ledna » Proženy.cz
Abyste se při vstupu do domu nebo pohybu na zahradě dobře zorientovali i v zimě, potřebujete praktické venkovní osvětlení. Jaké možnosti máte na výběr?

Tato informační stránka o Marcela Škardová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Škardová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes