Lenka Sklenáková

Vztahuje se k

Dostihový den na závodišti Kolesa objektivem Lenky Sklenákové

14.listopadu » e-sportfoto.cz
Závěrečný dostihový den steeplechase sezóny na dostihovém závodišti Kolesa tentokrát objektivem Lenky Sklenákové.

Velká slušovická 2017 objektivem Lenky Sklenákové

5.listopadu » e-sportfoto.cz
Dostihové závodiště ve Slušovicích se loučilo s letošní sezónou stylově, Velkou slušovickou steeplechase. Jednu z posledních letošních dostihových akcí zachytila ve své reportáži Lenka Sklenáková.

Dostihová sezona se loučila v Pardubicích

26.října » e-sportfoto.cz
V sobotu jsme se závěrečným dosthovým dnem s letošní sezónou rozloučili na centrální překážkové dráze pardubického závodiště. Hlavním dostihem byl dostih steeplechase crosscountry na 4200 m, pro 5leté a starší Cena města Pardubic. Před hlavním dos...

Velká pardubická ve fotografiích Lenky Sklenákové

11.října » e-sportfoto.cz
Velká pardubická steeplechase patří mezi nejfotografovanější dostihy. A právem, protože je největší, nejtěžší, nej... protože pro řadu fotografů je ten neuvěřitelný pocit stát pod Taxisem a čekat až se koně vznesou nad překážku to nejvíc co si pře...

Pardubické sobotní dostihy ve fotografiích Lenky Sklenákové

9.října » e-sportfoto.cz
Sobotní dostihové odpoledne na pardubickém závodišti bylo předznamenáním vrcholu dostihové sezóny. Fotoreportáž připravila Lenka Sklenáková.

Dny NATO a odložená exhibice Saudi Hawks

25.září » e-sportfoto.cz
Počasí, letošní oblíbené přehlídce letecké techniky v rámci Dnů NATO, skutečně nepřálo. Modré nebe se vlastně objevilo až po skončení vlastní přehlídky. Fotografka Lenka Sklenáková svým fotoaparátem zachytila odloženou exhibici Saudi Hawks a odlet...

FESH FESH Dakar Day ve fotografiích Lenky Sklenákové

21.září » e-sportfoto.cz
Tým Bonver Dakar Project na začátku září sezval partnery, novináře i přátele týmu do areálu ve slovenském Záhoří, aby předvedl svou závodní techniku. Ti, kdo dostali příležitost se svézt v jednom ze závodních speciálů, jistě dlouho nezapomenou.

4. kvalifikace na Velkou Pardubickou

12.září » e-sportfoto.cz
Další fotoreportáž Lenky Sklenákové z tentokrát již poslední, čtvrté kvalifikace na Velkou pardubickou. Cena města Pardubic – Euro Equus na 5800 metrů, byla poslední možností kvalifikovat se do nejprestižnějšího dostihu na dráze v Pardubicích. Cel...

3. kvalifikace na Velkou Pardubickou

25.srpna » e-sportfoto.cz
V sobotu 19. 8. 2017 na pardubickém dostihovém závodišti, se letos již potřetí utkali koně a jezdci v kvalifikaci na Velkou Pardubickou. Lenka Sklenáková se svým fotoaparátem nemohla chybět.

Letní dostihový den podruhé

2.srpna » e-sportfoto.cz
Letní dostihový den na pardubickém závodišti podruhé. A tentokrát přímo z plochy, ve fotografiích Lenky Sklenákové.

Dostihy Světlá Hora ve fotografii

14.července » e-sportfoto.cz
Program sobotního dostihového odpoledne ve Světlé Hoře sice citelně ovlivnil vydatný déšť, avšak i tak na závodiště opět dorazily tisíce lidí. Fotografka Lenka Sklenáková pro vás připravila velkou fotoreportáž.

Tato informační stránka o Lenka Sklenáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Sklenáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes