David Sklenář

Vztahuje se k

NEHTY NEHTY, PROTOŽE KAŽDÁ SCHŮZKA ZAČÍNÁ A KONČÍ PODÁNÍM RUKY

8.srpna » inconcept.cz
Nebudeme si nic nalhávat, dokonale upravené nehty jsou vizitkou každé ženy i moderního muže. Již na první pohled lze poznat,... The post NEHTY NEHTY, PROTOŽE KAŽDÁ SCHŮZKA ZAČÍNÁ A KONČÍ PODÁNÍM RUKY appeared first on inConcept .

Sasínek má z mistrovství Evropy atletů do 23 let stříbro

15.července » iDNES.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti v běhu na 1500 metrů stříbrnou medaili. Za vítězem Mariusem Probstem z Německa zaostal o 17 setin vteřiny. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí.

Další úspěch pro mílaře Sasínka. Na mistrovství Evropy do 23 let vybojoval stříbro

15.července » Lidovky.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti stříbrnou medaili v běhu na 1500 metrů. S vítězným Němcem Mariusem Probstem prohrál o 17 setin sekundy. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí. D...

Sasínek si doběhl pro evropské stříbro, od zlata ho dělilo 17 setin

15.července » ČT24
Bydhošť - Filip Sasínek si připsal další medailový úspěch v letošním roce. Po březnovém bronzu z halového ME získal stříbro na evropském šampionátu atletů do 23 let v polské Bydhošti. V běhu na 1500 metrů prohrál jen s vítězným Mariusem Probstem z...

Mílař Sasínek má stříbro z ME atletů do 23 let

15.července » Sport.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti stříbrnou medaili v běhu na 1500 metrů. S vítězným Němcem Mariusem Probstem prohrál o 17 setin sekundy. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí.

Plzeň hostila atletickou elitu. MČR v družstvech ozdobil Kudlička, ženy Škody Plzeň skončily sedmé

16.května » Plzeň.cz
Atletický stadion v Plzni na Skvrňanech hostil v sobotu první kolo MČR v družstvech. V Plzni se představily i známá jména v podobě Jana Kudličky, Jiřiny Ptáčníkové, Elišky Klučinové a dalších. Mezi muži posbírala nejvíce bodů Univerzita Brno a mez...

Ve Vratislavicích se propadl most přes řeku Nisu

11.dubna » Liberecký deník
Vratislavice nad Nisou - Dnes odpoledne se ve Vratislavicích nad Nisou propadl most pro pěší. Mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová potvrdila, že se nikomu nic nestalo.

Švábíková a Sklenář v NR

20.února » Atletika.cz
V pražské Stromovce probíhá první den republikového šampionátu dorostu a juniorů. Hned v jeho úvodu padly dva národní rekordy a jeden rekord mistrovství.

Tato informační stránka o David Sklenář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Sklenář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes